Wpis z mikrobloga

@pogop: 30 lat i niemieckie auta dalej jeżdżą, sporo tego na drogach. A znajdź mi 30 letniego francuza albo japońca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pogop: Przecież to nie są daily, więc argument całkowicie chybiony

też mogę tak zrobić i powiedzieć, że wartburgi to super auta, tyle się trzymają... myślisz trochę czy nie bardzo?
r5678 - @pogop: Przecież to nie są daily, więc argument całkowicie chybiony 

też mog...

źródło: tewt46

Pobierz
  • Odpowiedz
@pogop: ludziom tego nie wytłumaczysz...

w miesiącu jest około 20-25 dni pracujących.
Przyjmijmy więc, że w ciągu roku jest ich 250
Każdego pracującego dnia dojeżdżam do pracy 50km w jedną stronę i 50km w drugą stronę czyli 100km dziennie
250x100 =
  • Odpowiedz
@Brzydka_Prawda To dla kontrastu - sam mam spore auto w dieslu (a nawet chwilowo dwa, bo obecnie jestem na etapie przesiadki z jednego na drugiego) a robię tysiąc kilometrów miesięcznie (do pracy mam 16 km w jedną stronę), nie więcej. Ojciec w swojej benzynie robi maksymalnie połowę tego. A w rodzinie jest od nowości auto z 2009 z oryginalnym przebiegiem zdecydowanie poniżej 50k.
@r5678 Gdyby mi moje francuskie 22-letnie daily
  • Odpowiedz
@pogop panie moje seicento ma niecałe 120k km na zegarze jeszcze. Od początku w rodzinie więc mam pewność że nie kręcony licznik tylko babcia w 10 lat zrobiła ok 15k km
  • Odpowiedz
@pogop: Na memie goście australijskiego kanału yt Mighty Car Mods. U siebie kilka razy robili tuning golfów. A jak pojechali do niemiec i tam jeździli kupionym golfem 4 to ich policja zatrzymała bo wyglądali jak ćpuny.
biskup2k - @pogop: Na memie goście australijskiego kanału yt Mighty Car Mods. U siebi...
  • Odpowiedz