Wpis z mikrobloga

przyjemniej te 500m3 wydajności.


@Wyrazisty: wiesz że to bardzo dużo ? 500 m 3 na godzinę przez tak małe urządzenie to wyssie powietrze z kuchni :)
dobra klima przenośna to 420 m3 wiec tu 500 to musi hałasować, pytanie czy aż tyle jest ci potrzebne? kuchnia w przedszkolu czy barze?
  • Odpowiedz
@Wyrazisty mam globalo, nie dokladnie ten, bo starszy model, ale dziala u mnie juz 6 lat bez zastrzeżeń. Ma 4 poziomy głośności, na 1 jest lekki szum, na 4 trzęsie się ziemia, ale za to wydajny podczas intensywnych zapachow. Masz zamiar podłączyć do do kratki? Jesli nie, to sprawdź czy dany model dziala w trybie pochłaniacza (wtedy obieg jest zamkniety i musi miec miejsce na filtr weglowy, ktory wymieniasz srednio co miesiąc.)
  • Odpowiedz
@sailor_73 jak ma kuchnię otwartą na salon to 500m3 wcale nie jest za duzo. Zresztą są gdzies na to wzory i mozna sobie przeliczyć opierając się o kubaturę pomieszczenia. Pozatym taka wydajność osiągana jest na najwyższym poziomie, z ktorego korzystasz tylko wtedy kiedy zapach gotowania jest intensywny i nie chcesz zeby zaslony Ci przesiąknęły rybą.
  • Odpowiedz
  • 1
@gaga-jaga: @sailor_73 tak, salon otwarty na kuchnię i przedpokój, wiadomo że nie będę korzystał na ostatnim poziomie ciągle, ale fajnie mieć awaryjnie taką możliwość żeby pół mieszkania nie śmierdziało jakąś cebula :D
  • Odpowiedz