Wpis z mikrobloga

@aa-aa: Co za naiwne myslenie. DO Ukrainy tęz Iran nic nie miał, ale zestrzelił im samolot pasażerki i dostarcza drony do zabijania cywili. Iran jest we włądaniu wrogiego nam reżimu skoro wspiera rosyjskie plany i dostarcza broń temu agresywnemu takze wobec nasz państwu.
 • Odpowiedz
 • 0
Zmiany na świecie mają charakter strukturalny. Nie ma co się sadzić, polaczkować tylko ładnie grzecznie się dostosować i przejdziemy przez czas zmian bez szwanku
 • Odpowiedz
@aa-aa: Dla typów z Iranu póki nie zostawiasz kasy jako turysta to jesteś tylko kolejnym degeneratem z zepsutego zachodu. Oni mają w #!$%@? polsko-perskie gesty podczas 2 WŚ.

Taki jak ty to nawet ISIS by popierał tylko dlatego że mają jakiś kwas z żydami. Typowy bolak.
 • Odpowiedz
@eeehhh:
Dla typów z Izraela póki nie zostawiasz kasy jako turysta to jesteś tylko kolejnym degeneratem z zepsutego zachodu. Oni mają w #!$%@? polsko-żydowskie gesty podczas 2 WŚ.( ͡° ͜ʖ ͡°)
 • Odpowiedz
@neurotiCat: @Glikol_Propylenowy Powtarzam - Rosja wyusuwa wobec Polski roszczenia i rzada wycofania wojska sojusnziczych z PL, w rus mediach Polacy sa dehumanizowani i rozpalana jest w narodzie chęc ukarania Polaków za bark ukorzenia sie przed Rosja. Iran wspiera Rosje ubrojeniem. Jak można to przemilczeć i udawąc, że wszystko jest ok?

Ty jesteś Polakiem, czy Ukraińcem?


@Glikol_Propylenowy: Jestem Polakiem i mysle po polsku : gdy ktoś wspiera militarnie państwu, ktore grozi
 • Odpowiedz
@piratestorm:

Dla typów z Izraela póki nie zostawiasz kasy jako turysta to jesteś tylko kolejnym degeneratem z zepsutego zachodu Oni mają w #!$%@? polsko-żydowskie gesty podczas 2 WŚ.( ͡° ͜ʖ ͡°)


Izraelczycy stworzyli współczesny zachód i stworzyli masę instytucji historycznych inicjatyw/instytutów vide Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata. Pamiętasz co pisałem o kawie i fajce? To jutro rano pomyślę o twoim nicku, bo tylko tyle jesteś warty.

Teraz na
 • Odpowiedz
@szurszur: Wiadomo, że Iran źle robi, no ale jest w innym bloku geopolityczny,. Przecież my też mu robiliśmy koło dupy organizując w Warszawie jakieś antyirańskie forum, a to tylko po to by się podlizać Izraelowi.
 • Odpowiedz
@aa-aa dokładnie, mieszkam w NL, poznałem już kilku/nastu iranczykow i to naprawdę w uj porządni i uczciwi ludzie. Od pół roku waham się czy nie wbić do Iranu na zaproszenie jednego z kumpli z pracy. Na totalne odludzie bez nawet kuwa prądu. A to, że politykę ich kraj uprawia dziwna to co innego.
 • Odpowiedz
Wiadomo, że Iran źle robi, no ale jest w innym bloku geopolityczny,.


@neurotiCat: No skoro jest w innym wrogim bloku to nieprawdziwajest poczatkowa teza opa, że oIran nic do nas nie ma. Bo ma - ten blok chce przeformatowac porzadek swiatowy a my mamy być jednym z bardziej pokrzywdzonych
 • Odpowiedz
@eeehhh:

Izraelczycy stworzyli współczesny zachód

XD no chyba jednak nie, jesteś obżydliwy
chyba że masz na myśli zastąpienie białej rasy migrantami z afryki( ͡° ͜ʖ ͡°) o taki współczesny zachód ci chodzi?
 • Odpowiedz