Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, pomału rozglądam się za stolarką okienna do budowanego domu. Okucia, profile i inne rzeczy. Mam parę wycen od okolic 35 tysięcy do 50 :P Jedne z jakimiś ciepłymi parapetami inne tylko z ciepłym montażem, ciepłymi ramkami etc. itp. :P Prasa i ludzie różnie piszą na temat tych dodatków, może ktoś zorientowany podpowie co brać i na co zwrócić uwagę. Zależy mi na ciepłych oknach i dobrym montażu przez które nie będzie mi uciekało ciepło (planuje grzać prądem).
#oknaidrzwi #budujzwykopem #budownictwo #budowadomu #okna
  • 3
  • Odpowiedz
@stabil88: zależy Ci na szczelnym montażu nazywanym marketingowo "ciepłym montażem". To jest tak naprawdę montaż prawidłowy i tyle. Z ciepłymi parapetami jest tak, że zamiast tego można wrzucić podwalinę z klinarytu lub purenitu a na zewnątrz sobie ekipa od ociepleń ładnie wyprofiluje spadki na styropianie tylko tak czy inaczej należy to tam pod parapetem uszczelnić o czym zazwyczaj ekipy od ocieplenia zapominają lub im się nie chce tego robić lub nawet
  • Odpowiedz
@stabil88: tak naprawdę wybierasz między marketingiem, a marketingiem. Od Ciebie zależy jak bardzo dasz się zaczarować marketingowcom.
Na Twoim miejscu bym po prostu wziął oferty i dokładnie przejrzał dane techniczne okien. Wyboru dokonaj na podstawie swoich możliwości finansowych, wybierając produkt który będzie miał najlepszy współczynnik cena/jakość. Bo może się okazać, że okno o gorszych parametrach będzie droższe od tego z lepszymi parametrami.
  • Odpowiedz
  • 0
@stabil88 zapoznaj się z realizacjami montażu, nawet najlepsze okna z ciepłym montażem można zrujnowac właśnie źle wykonanym montażem, zwróć uwagę na gwarancję
  • Odpowiedz