Wpis z mikrobloga

Kojarzycie może takiego polskiego ekonomistę szkoły austriackiej/chicagowskiej; z około 10 lat temu pisał dosyć popularny blog, podejmujący różne tematy, głównie z ekonomią. Taki trochę #korwin ale bardziej jak #gwiazdowski. Ze szczegółów to pamiętam, że podkreślał, że Chiny to będzie przyszłość, że on już każe swoje uczyć dzieci chińskiego. I też sporo było o spływach na pontonie/raftingu. Dosyć młody typ, wówczas ok. 40 lat miał bodajże.

#ekonomia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ilmari Gość z imienia i nazwiska chyba miał ten blog, raczej nie to

@talmudyczny_triumfalizm: Jezu po to są tagi do #!$%@? a nie żebyś ty dyktował co i gdzie ma być xD Ja tam mam w dupie ich poglądy bo nie podzielam, tamten typ mnie #!$%@?ł i chciałem sobie przypomnieć ten blog.
  • Odpowiedz
  • 1
@mkorsov: Taki miszcz i jaszczomb nie splamiłby swojego świętęgo czasu na pogaduszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mily_mag_pierniczek: Nie :(
@PfefferWerfer: TAK TEN, dziękuję bardzo! Ciekawe jak tam jego przewidywania

Prof. Rybiński nie doczekał się Eurogeddonu. Fundusz znanego ekonomisty został zlikwidowany. Dziś wiadomo, że Europa przetrwała, Armagedonu nie było, a autorski fundusz profesora dokonał żywota z ponad 50- procentową stratą.
  • Odpowiedz
  • 1
@PfefferWerfer: Widzę że było też nie jedno odwalone xD

Później znalazł się w gronie ekspertów gospodarczych Prawa i Sprawiedliwości[13]. Twierdził, że Sławomir Petelicki zginął w wyniku zamachu, zaś Unię Europejską nazwał komunistyczną Brabancją, która daje Polsce jałmużnę w postaci środków na rozwój[13]. Wygłaszał także poglądy uznawane przez media za homofobiczne
  • Odpowiedz