Wpis z mikrobloga

Jestem totalnie zalamany. W sierpniu ubieglego roku zostałem skatowany przez funkcjonariusza policji, przez co straciłem słuch w lewych uchu, zęba, mnóstwo siniaków na calym ciele, połamany nos i wiele wiele innych. Prokurator nie przesłuchala wskazanych przeze mnie wszystkich świadków, powołała biegłego lekarza sądowego, który stwierdził, że wszystko to, co jest w obdukcji mogło powstać tak jak podałem w zeznaniach, bo wzięli mnie do busa policyjnego, ale nie z tyłu tylko tutaj gdzie siedzi policja (po środku) i tam jeden z nich zaczął mi zadawać ciosy, ale nie wyklucza, ze moglo też powstać podczas samej interwencji policji. Wynająłem też w Warszawie i Gdańsku naprawdę bardzo dobrą i medialną kancelarię. Interweniujący policjanci zmówili się na jedne zeznania, przez co prokurator napisala w umorzeniu, że każda ze stron ma inną narrację.

I tak - nagrań z kamerek oczywiście nie ma, tak - nie było ani rejestratora dźwięku ani video w busie i tak - nie było też nagrań monitoringu jak odebrali mnie rodzice z komisariatu i w jakim stanie mnie zastali. Nie wiem czy nie wstawić na wykop jak wyglądałem po skatowaniu, obdukcji oraz jakie zarzuty mieli podejrzani. Oprócz przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy jeden z nich mial 157 KK par. 1. Gdybym nie przeżył, co bylo również możliwe, bo dostawalem głównie ciosy w głowę, pewnie umorzona zostałaby sprawa od razu.

Jestem na dużych dawkach leków uspakajających, nawet bralem już 50 mg propranolol, a dalej tętno 142 :(
Czy myślicie, że coś pomoże jak wstawie tu dokumentację, zdjęcia i poproszę o wykopefekt? :( #depresja #policja

Dodam, że zgodziłem się na to, co zaproponował suwalski prokurator, czyli przeniesienie całej sprawy do innej prokuratury - poszło do Sejn. A skatowal mnie suwalski policjant, natomiast przekroczenia uprawnień dopuścili się wszyscy interweniujacy.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy myślicie, że coś pomoże jak wstawie tu dokumentację, zdjęcia i poproszę o wykopefekt


@Darten: zapytaj tej bardzo dobrej i medialnej kancelarii
  • Odpowiedz