Wpis z mikrobloga

• 1
@bardzomalyczlowiek: No chociażby, żeby był ten podział na dzielnice jaki stosuje US, który nie obowiązuje od przeszło 30 lat. Jednak wydaje mi się, że wielu Wrocławian go stosuje w tym ja i elo :D
  • Odpowiedz
@Domciu: jak dla mnie to dzielnice istnieją i widzi mi się Jacy tego nie zmienia. Jak u mnie dzielnica Kleczków, osiedle Promenady Wrocławskie. Proste i logiczne.
  • Odpowiedz
@Rogi_ Ale Kleczkow to osiedle, Promenady to pojedyncza inwestycja na tym osiedlu, a całość znajduje się na terenie Psiego Pola. Jaca też nie ma z tym nic wspolnego. Dzielnice zlikwidowano w 1991 za Zdrojewskiego, a ich obecne granicę doprecyzowano w 2016 za Dudkiewicza.
  • Odpowiedz
@Rogi_ I masz do tego pełne prawo. Masz prawo też uważać, że jest więcej niż dwie płcie, że ziemia jest płaska i że 5G smaży mózgi. Ja zaś mam prawo i moralny obowiązek jako dobry Mirek uświadomić ci, że nie masz racji, co w prawdziwym życiu, a nie na portalu że śmiesznymi obrazkami, pozwoli ci uniknąć wpadki, która to mogłaby podważyć twoja inteligencję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Teraz ludzie chyba bardziej posługują się nazwami osiedli/inwestycji. Jak rozmawiam ze znajomymi to mówią, mieszkam na Gaju, mieszkam na Sępólnie, mieszkam na Psiaku, mieszkam na Jagodnie itp. Dzielnice są właśnie zbyt obszerne, tak jak na obrazku powyżej, mało mówią o lokalizacji. Ale już osiedla da się szybko zlokalizować na mapie myśli.
  • Odpowiedz