Wpis z mikrobloga

Do wszystkich ziomków informatyków, programistów, grafików, administratorów IT i innych odmian komputerowców. Dobrze wam radzę, ogarnijcie sobie mini kamerkę którą można ukryć w ubraniu zanim wejdziecie do WCR.

Polskie wojsko to beton gorszy niż rząd, a realia są takie, że miejsca wolne są ale w piechocie zmechanizowanej (czyli BPP w puszkowozie) . Do tego miejcie na uwadze, że rząd ma informatyków za nic bo to są leśne dziadki.

Więc podejrzewam, że moga
  • Odpowiedz
@card_man: Wolski największy Twitterowy kozak, a jak rozmawiał z Lewandowskim, i ten sobie zażartował, że go wkręci w te ćwiczenia, to zaraz była odpowiednia mina i inna gadka, że ona ma małe dziecko, że żona go nie puści. Najwięcej do powiedzenia mają takie osoby.
  • Odpowiedz
@LegendarnyOdkurzacz: i co z tym dowodem sobie zrobi? Chyba tylko, że wyśle do znajomych lub w chmurę. Jak wróci, o ile wróci, to będzie już po wszystkim i nikt nie będzie uznawał dowodów z podsłuchu. Zresztą wprowadzi się ustawę, taka jak zwolnienie z wojska dla polityków i tyle z tego będzie.
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial: dostałem nowy przydział już kilka miesięcy temu. Nie oznacza to żadnych ćwiczeń, po prostu zmieniają ci miejsce gdzie idziesz slużyć w razie wojny. Mu zmienili na jakiś ciepły #!$%@?łek związany z IT.
  • Odpowiedz
@Maroman: nie będą mogli cie okłamać tym, że nic wcrze nic nie mówili że masz trafić do drona czy łączności.

Poza tym ujawnienie systemowego upadlania informatyków noże wywołać protest ostrzec kogoś innego i ten będzie wiedział by #!$%@?.

W najlepszym wypadku uratujesz dupe od zmecha w najgorszym, #!$%@? im solidne "Donna mamma es #!$%@?" czy "One piece is real" na pożegnanie.
  • Odpowiedz
rozgłosic to mozesz i nakręcić afere że wzywają informatyków a dają do zmecha


@LegendarnyOdkurzacz: i nikt się nie przejmie. Jak chcesz poruszyć opinie publiczną, że laluś z IT w wojsku nie chce walczyć?
  • Odpowiedz