Wpis z mikrobloga

@LadyMartini: wali ci szię szafa a ty chesz robić najmniejsze?

albo jakiś porządny łącznik meblowy https://www.castorama.pl/zlacze-meblowe-diall-pojedyncze-biale-12-szt-/5906711267884_CAPL.prd i na śruby, nie musisz mieć wiertarki bo są takie śrubki co po prostu wkręcając je same wiercą otworek

ten narożnik wkręcasz wtedy w boczną ścianę szafki bo jest grubsa a półka może wtedy leżeć luzem na nim

a jak chcesz po taniości to po prostu weź jakąś dużą książkę i wsadź ją poniżej półki
  • Odpowiedz
  • 0
@Catmmando nie chce takiego plastikowego złącza, bo właśnie takie plastikowe jebły. To niestety poszło jak domino i nie tylko pod książkami jest problem, tylko na niższych półkach też.
  • Odpowiedz
@LadyMartini: jebły cy gównoplastiki z ikei ten z linku jest 4 razy większy od tego ikeowego i montuje się na wkręty

a taki wkręt samowiercący może mieć raptem 11mm długości (1 centymetr) i na pewno nie przewierci się przez boczną ścianę szafki
  • Odpowiedz
  • 0
@Catmmando Dzięki za radę, zaopatrze się w takie. Czyli te z linku lepsze niż metalowe?
One nie są z Ikei, to szafa robiona na zamówienie ale niestety projekt półek zostawili mi, a ja sie nie znam na fizyce xD
Po drugie szafa w bloku na 10tym piętrze, mnóstwo nierówności i tąpnięcia, bo śląsk
  • Odpowiedz
  • 0
@xdTM No widzisz, a ja się dziwie, że mężczyźni nie potrafią mówić o uczuciach i okazywać ich np. płakać. Nie potrafią się też ich domyślać. Nie wychowywano mnie bym potrafiła sobie z tym radzić, bo stary to dłużnik alimenciarz, zrobił dziecko i olał.
Druga rzecz, to jest duża szafa, 2mx2 praktycznie, trudno sobie z tym poradzić w pojedynkę
  • Odpowiedz