Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,

Wraz z żoną zmęczeni czasochłonnym wyszukiwaniem atrakcji dla dziecka postanowiliśmy ułatwić cały proces i Stworzyliśmy jedno miejsce, mapę atrakcji dla rodzin z dziećmi, gdzie każdy znajdzie coś dla Siebie 🏰🎠. https://familyfunspace.com

Obecnie mamy już ponad 20 000 miejsc i atrakcji z Całej Polski, a w tym tygodniu dołączyło ponad 100 nowych osób do naszej społeczności.

Piszę do Was z Zaproszeniem. Będzie nam niezmiernie miło jak zechcecie nas odwiedzić wcześniej lub później. Zapraszamy Was #mirki i #mirabelki.

Gdybyście mieli jakieś pytania to śmiało piszcie:)

W skrócie:
1. Wpisz lokalizację w której jesteś lub miejsce do którego wybierasz się w najbliższym czasie
2. System pokaże listę miejsc i atrakcji w danej lokalizacji
3. Użyj Kategorii oraz filtrów aby uszczegółowić wyszukiwanie

Na stronie również właściciele atrakcji mogą dodawać swoje wydarzenia i zniżki.

Miłego i słonecznego dnia życzę
#polska #europa #ciekawostki #dzieci #rodzice #wychowanie #dziecko #rodzina #rozrywka #podroze #technologia
Damian-pl1 - Cześć Mirki i Mirabelki,

Wraz z żoną zmęczeni czasochłonnym wyszukiwani...

źródło: Family-Fun-Space-miejsca-dla-dzieci

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@acidd: dzięki za komentarz - tak przy użyciu +/- na mapie. Najlepiej jednak najpierw wpisać miasto i wybrać kategorie wtedy pojawią się konkretne punkty na mapie:) Jeśli pojawią Ci się dodatkowe pytań/sugestii do zmian to chętnie wysłucham :) Jest to Beta także na bieżąco nanosimy usprawnienia:)
  • Odpowiedz
  • 0
@elena-mary: dzięki za komentarz :). A jakie miasto wpisujesz z ciekawości? Obecnie brakuje nam jeszcze 5 województw także pracujemy nad tym z naszą społecznością żeby zapełnić całą PL :) Jeśli pojawią Ci się dodatkowe pytań/sugestii do zmian to chętnie wysłucham :) Jest to Beta także na bieżąco nanosimy usprawnienia:)
  • Odpowiedz
  • 1
@acidd: ok dzięki za dodatkowe wyjaśnie - na web nie - na ten moment jedynie na wersji mobilnej (przeglądarkowej) jest opcja włączenia całego widoku mapki:)
  • Odpowiedz