Wpis z mikrobloga

Jak było/jest nadal u was w domu rodzinnym. Chodzi mi o sytuacje za kim wasi rodzice byli gdy np ktoś coś złego na was gadał, np nauczyciel, sąsiadka itp.
U mnie była kiedyś sytuacja że baba u której wynajmowałem pokój, aby nie zwracać kaucji, wydzwaniała po moich rodzicach i gadała jaki ja bałagan i hałas tam robiłem. Oczywiście starzy do tej pory mi to wypominają i gadają że baba miała racje co do mnie itd

#przegryw #wychowanie #psychologia #ankieta #niebieskiepaski #rozowepaski

Za kim obstają moi rodzice

  • Za mną i mnie bronią 35.6% (16)
  • Za obcymi i mnie krytykują 64.4% (29)

Oddanych głosów: 45

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mezomorfix: stary zawsze przeciwko mnie nawet w błahych sytuacjach, np. miałem może 12 max lvl dziecko gości niechcący przebiło coś w mojej piłce do nogi podczas pompowania (nie wiem w sumie jak xd) ja tam mówię że w sumie nic się nie stało przecież to niechcący, potem stary się dowiaduje i mówi że to pewnie ja przebiłem bo debil jestem i że pewnie jeszcze chcę żeby mi goście odkupili (nie
  • Odpowiedz
to nie jest takie proste. Syn obibok balaganiarz to trzeba przyznac racje a nie grac w przepychanki plemienne typu ej mamele czyja ty strone trzymasz. Rodzina nie sluzy chronieniu twojej d--y ani slepemu wspieraniu sie wzajemnie, a tym bardziej czarnych owiec.
  • Odpowiedz
@mxdsx: powodzenia w obwinianiu rodziców za wszystkie nieszczęścia w życiu, bo ten, nie bronili cię. g---o byłam a nie z dobrego domu, po prostu takie szukanie winnych to dzieciniada, nikogo twoje nieporpawne relacje z rodzicami i inne obciazenia w doroslym zyciu nie obchodza
  • Odpowiedz
@KingaM: Nie musisz wybielać rodziców. Jak są winni, to po prostu są winni. Nie musisz ich usprawiedliwiać i brać winy na siebie. To nie są dzieci, żebyś była dla nich bardziej wyrozumiała i ich usprawiedliwiała - normalnie sytuacja wygląda odwrotnie i to rodzic szanuje swoje dzieci i dba o to, aby mieć z nimi dobre relacje, a dzieci wychowane w takim duchu są im wdzięczne. Jak tego nie ma, to
  • Odpowiedz
  • 1
Syn obibok balaganiarz to trzeba przyznac racje


@KingaM: no i tu się mylisz bo akurat ja wiem że syfu tam nie robiłem a kontrolowała mnie baba ciągle i do tego robiła przestępstwo włażąc pod moją nieobecnośc bez mojej zgody do wynajmowanego pokoju.

Sytuację przytoczyłem dla
  • Odpowiedz