Wpis z mikrobloga

#kawa #wroclaw Gdzie w okolicach centrum wypije porządny przelew? Tak żebym mógł spróbować czy ja coś robię źle czy może alternatywy są kwaśne aż tak xDD
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wychwalany ja borówki nie polecam, chciałam pójść po przelewik to baristka mi powiedziała, że nie mają żadnej kawy na przelew xD Nie wiem, jak to możliwe, patrząc na to, że to kawiarnia palarni kawy, więc z dostawą nie powinno być problemu
  • Odpowiedz
@mestinerr jak coś blisko dworca to etno ma jeden z najlepszych szybkich przelewów jakie piłam, poza tym gniazdo - cudowni są, ale ostrzegam, że w południe są kolejki
  • Odpowiedz