Wpis z mikrobloga

#perfumy Cześć, z racji tego że zrobiło już się cieplutko - szukam zapachu na tegoroczne lato. Bardzo lubię lotne delikatne kadzidła takie jak Amouage Epic ale jego aktualna cena jest dla mnie za wysoka (1200 :/ a można było dorwać za 400).

Możecie polecić jakiś zapach dla mnie? Nie musi to być klon Epica, szukam jakiegoś lekkiego i świeżego kadzidła ze sporą projekcją tak do 600zł max
  • 16
  • Odpowiedz
@Si0N: on w rzeczywistości ma ubytek 15 ml ale chciałem sobie jeszcze odlać, żeby zbić do tych 70 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
możemy zrobić, że odleje se tak, żeby zostało 75/100 i dostaniesz za 600 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Si0N ziom, mam dla Ciebie mega polecajkę. Jest na wiosnę i jest kadzidlany, ma fantastyczne parametry. Mam odlewkę i być może po jej wykończeniu będę kupował flakon, mimo że chciałem przystopować z zakupami. Costume National Free'd'homme, obczaj
  • Odpowiedz
@Si0N myślę że się nie zawiedziesz. Dla mnie to zapach kadzidlano-cytrusowo-inhalacyjny, a pod tym tajemniczym słowem inhalacyjny mam na myśli, że czuję tutaj vibe jakiegoś olejku/sprayu/kropli (np. ziołowych, mentolowych, eukaliptusowych) do odtykania zatkanego nosa - może to ten cypriol. W sensie że zapach jest bardzo intensywny i kręci w nosie, ale to taka świeża intensywność. Ogólnie jest zadziorny i oryginalny
  • Odpowiedz
@Si0N czekam, jestem ciekawy. Wahałem się czy nie zaproponować Ci wspólnych zakupów 2 flach z Włoch, ale jak już zamówiłeś, to może i lepiej dla mnie. Spróbuję tego nie kupić :)
  • Odpowiedz