Wpis z mikrobloga

@Alpa_Chino: Obczaje to wieczorkiem. Jak coś to zawołam, ok?

Pytanie jeszcze, jak już go zrootowałeś, to coś dalej żeby lepiej chodził?

Wiesz, ja używam galaxy tab 3 7.0 i jak czasem wezme tamte do ręki to łooomatko, idzie jak już sie uruchomi jakaś gra czy apka ale reszta...
@Tyskie550ml: jasne, wolaj. Jak już zrootowalem to nic nie robiłem, ten program wgrywa od razu Andrzeja 4.2.2. Dalszą optymalizację zostawiłem na później, bo ja i tak mało z niego korzystałem, ale po prostu jak brałem go do ręki, to mnie krew zalewala i musialem coś z tym zrobić ;-)
@Alpa_Chino: I chyba nici z tego...

"Program Nie rozpoznaje urządzenia(nie świeci sie przycisk down po podłączeniu) lub po podłączeniu tabletu i wciśnieciu DOWN szybko pojawia się napis 100% sucess ale fw się nie wgrywa"

Znalazłem też ten temat na forum:

http://forum.android.com.pl/f1096/quadra-7-us-4-2-2-rom-oparty-na-irbis-tq72-antutu-13k-quadrant-6k-v2-hdmi-support-385450/

.....................

Wyłącz tablet

podłącz do komputera

przytrzymaj oba przyciski głośności

jeżeli pojawi się ikona baterii przytrzymaj dodatkowo power

cały czas obserwoj program czy nie zaświeci sie przycisk DOWN ponieważ na
Pobierz Tyskie550ml - @Alpa_Chino: I chyba nici z tego..."Program Nie rozpoznaje urządzen...
źródło: comment_iRUI4kuNwspak5w1c9veFdxQnzhLts4J.jpg
@Tyskie550ml: Ok, u mnie NajpierwTo.fw nie poszło, zatrzymało się na 15%. Wtedy odpiąłem tablet od kompa, włączyłem go i znów podpiąłem do kompa. Tym razem załadowałem JezeliPierwszeNiePoszloToTo.fw i wtedy już było ok.
@Alpa_Chino: Debugowanie włączone, kilka kabli i dupa. Nie świecił mi się w ogóle przycisk DOWN. Próbowałem też z wyłączonym tabletem(przyciski głośności itd) też nic.

Przywróciłem na razie ust. fabryczne, wgram kilka apek i zobacze. Matka chce go jedynie zabrać do grecji(na pół roku) w sumie to do kilku giere; skejpa; i upc phone. No chyba że się tam poprawi z wifi to jeszcze ipla i pewnie net.

Podłącze go teraz jak
@Tyskie550ml: chodziło mi o głowny katalog C, czyli np, C:\Quadra\ i stamtąd ładuj pliki. Widać też jakby nie wykryło tabletu, upewnij się że jest włączony, możesz go nawet odblokować dla pewności. BTW jakiego OS masz? Może jakieś stery są potrzebne jeszcze, ja mam W8.1