Wpis z mikrobloga

plexi


@KaraBooska: teraz to hartowane szkło.

Zawsze miałem w dupie ledy, ale przy ostatniej aktualizacji kompa stwierdziłem, że sobie zaszaleję, kryzys wieku średniego to straszna rzecz :)
Spodobał mi się grafitowy Fractal Torrent, ale nie było edycji ze światełkami, to sobie dokupiłem cztery wentylatorki za pięć stów, a co. Zresztą mam go już ze dwa miesiące i nadal wydaje mi się fajny. Oczywiście obudowa wymiata jeśli chodzi o chłodzenie powietrzem, osiągi
  • Odpowiedz
LED kosztują i pojarasz się nimi przez tydzień


@KaraBooska: ( ͡° ͜ʖ ͡°) otóż wyobraź sobie że niektórzy się tym jarają trochę dłużej. Sam mam kompa który sra taką ilością diod (tęcza ofc) że konfig OPa jest przy tym ultra-zachowawczy xD I nie nudzi się nic a nic, ba - wciąż znajduję miejsca na upchnięcie dodatkowych źródeł światła ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@RobinSchudl: kiepski moment akurat bo lutuję przewód do huba wentylatorów przez co RGB na blokopompie nie działa a na wentylatorach jest nie do końca zsynchronizowane... no ale żeby nie było że ściemniam to wrzucam foto machnięte przed chwilą na szybko.
purrminator - @RobinSchudl: kiepski moment akurat bo lutuję przewód do huba wentylato...

źródło: komp

Pobierz
  • Odpowiedz
Tej grafice nie byłoby chłodniej w klasycznej pozycji?


@RobinSchudl: tylko pozornie. GPU jest dość mocno wycofane do płyty głównej i "karmione" masą zimnego powietrza. Łącznie za wpychanie powietrza do budy odpowiada 3x 120mm u dołu + 3x 140mm na froncie + 3x 120mm z boku płyty. I mimo skręcenia obrotów wentylatorów (żeby było cicho) w środku jest zimno jak w lodówce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz