Wpis z mikrobloga

@vasos: Teraz już nie opłaca się być w formie. Cztery sety do zakończenia sezonu klubowego, a do sezonu kadrowego jeszcze daleko.

Nawet nie wiedziałem, że dzisiaj grają. I w sumie to lepiej, przynajmniej się nie denerowowałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@groman43 nawet mi sie nie chce zadnych przemyslen pisać na ich temat. Są bez formy i tyle. Z tej perspektywy zwolnienie Sammelvuo wypada fatalnie
  • Odpowiedz
@czarny_matt94 w Kędzierzynie ciężko o czymś nie wiedzieć, także chyba wszyscy podaliby to samo nazwisko, ale co to zmienia… bądź co bądź tez trzeba mieć talent, żeby taki „monolit”, jak nazywano zakse swego czasu, rozdupcyć od środka.
  • Odpowiedz
@kasieu: Nigdy nie byłem w KK. Zacząłem kibicować Zaksie po tym meczu z Lube kilka sezonów temu, za jej "profesjonalizm" i "walkę do samego końca". No to w tym sezonie zobaczyłem "profesjonalizm" i "walkę do samego końca", szczególnie w meczach z Katowicami czy innymi Suwałkami.
  • Odpowiedz
@groman43 nie spodziewałam się takiego obrotu spraw, w mojej głowie jesteś kędzierzynianin :c nie przestawaj, jeszcze kiedyś będzie profesjonalnie (,)
  • Odpowiedz