Wpis z mikrobloga

@przegrywam_przez_miasto: XD Spokojnie bro, od nowego roku będą oferty nowy budżet, spokojnie od kwietnia nowe budżety to będą, spokojnie na wakacje już na 100% będą nowe oferty. Nie no Mirek w wakacje to wiadomo nikogo nie ma w korpo to nie ma ofert, od września będą XD Spokojnie wrzesień to dzieci do szkoły poszły wszyscy mają urwanie głowy przez to , od października będą oferty XD A w listopadzie znowu wracamy,
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto @diarrhoea @bb89
Niestety w tym roku bardzo słabe szanse na jakiekolwiek odbicie.
Mnóstwo ludzi z expem 5+ lat szuka nawet pracy albo lepszego projektu za więcej hajsow, a to niestety słabo się sprawdza.
Firmy nawet szukając midow, znaleźli seniorów za górne widełki mida i to osoby z 6-7+ lat expem.
  • Odpowiedz
@Milo900 Temat rzeka, natomiast z własnego doświadczenia (prowadzenie rozmów o pracę) mogę zdradzić, że sporo z tych "midów co mają 5 lat expa i szukają pracy i znaleźć nie mogą" to ludzie z wiedzą mniejszą niż rozsądny junior, ale za to z wysokimi oczekiwaniami finansowymi.
  • Odpowiedz
@OlgaTokurczak
Nie chcę robić odpowiedzi w stylu "to jeszcze nic", ale musiałem słuchać opowieści o tym jak to ziomeczki robiły frameworki od zera, parę lat automatów, turbo kozaki a odpadali na podstawowych pytaniach gdzie potem wychodziło, że tylko puszczali automaty w firmie, i to nie zawsze.
  • Odpowiedz