Wpis z mikrobloga

niech zgadnę dwóch meneli huzarzy spruło się do saszki i dostało #!$%@??

@bombastick: Ukrainiec kopiący nieprzytomnego gościa po głowie, spodziewałem się twoich fikołków w tym wpisie.
  • Odpowiedz
@bombastick: po prostu jak się wpuszcza czerń ze wschodu to trzeba liczyć się z tym, że będą zachowywać się jak czerń. Dobrze, że takie filmiki wychodzą, może lokalni kibole się na coś przydadzą i odholują tych kacapów pod granicę
  • Odpowiedz
Ukrainiec kopiący nieprzytomnego gościa po głowie, spodziewałem się twoich fikołków w tym wpisie.

@Szinako: jakie ma znaczenie czy Ukrainiec czy Polak patologia to patologia niezależnie od narodowości, czegoś jeszcze nie rozumiesz? Chcesz powiedzić że Polacy nie kopią leżących po głowach?
  • Odpowiedz
Pracuj dalej obrońco wschodu. W sumie to rozumiem, że bronisz swojego narodu.

@Szinako: co z twoją dbałością o szczegóły i prawdę, gdyby chodziło o twojego kacapskiego rodaka rozebrał byś to zdarzenie na czynniki pierwsze a tak nie wiem ale się wypowiem, uwielbiam te twoje wygibasy
  • Odpowiedz
po prostu jak się wpuszcza czerń ze wschodu to trzeba liczyć się z tym, że będą zachowywać się jak czerń. Dobrze, że takie filmiki wychodzą, może lokalni kibole się na coś przydadzą i odholują tych kacapów pod granicę

@leito08: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) nie no kibole to mogą kopać po głowach. Chłopcze troszeczkę konsekwencji
  • Odpowiedz
gdyby chodziło o twojego kacapskiego rodaka rozebrał byś to zdarzenie na czynniki pierwsze a tak nie wiem ale się wypowiem, uwielbiam te twoje wygibasy

@bombastick: Niezłe wymysły tutaj odstawiasz. No ale zapewne nie gadasz kolejny raz bzdur wyssanych z palca xD i pokażesz jakiś mój komentarz, w którym broniłem jakiegoś ruska kopiącego kogoś po głowie czy coś w tym stylu?
Czy może znowu odwalasz tutaj fikołek za fikołkiem i rzucasz oskarżeniami
  • Odpowiedz
pokażesz jakiś mój komentarz, w którym broniłem jakiegoś ruska kopiącego kogoś po głowie czy coś w tym stylu?

@Szinako: na serio jesteś taki ograniczony czy tylko udajesz? Na serio nie wyłapałeś że w tym co napisałem nie chodzi mi konkretnie o kopanie po głowie?
  • Odpowiedz
na serio jesteś taki ograniczony czy tylko udajesz? Na serio nie wyłapałeś że w tym co napisałem nie chodzi mi konkretnie o kopanie po głowie?

@bombastick: Napisałem " czy coś w tym stylu" tak więc pokaż wszystkim jak broniłem chociaż raz ruska, który łamał gdzieś w Polsce prawo albo po prostu się już nie kompromituj. Przejmujesz role bayzeda i zamierzasz wszędzie bronić Ukraińców, jednocześnie obrażając Polaków czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
tak więc pokaż wszystkim jak broniłem chociaż raz ruska, który łamał gdzieś w Polsce prawo albo po prostu się już nie kompromituj.

Jako @Koniasz czy jako @Szinako ( ͡° ͜ʖ ͡°) to po pierwsze a po drugie dalej nie rozumiesz że chodziło mi o twoja dociekliwosc i dbałość o prawdę ale ukierunkowaną i wyczulona jedynie w jedną ukraińska stronę. Teraz rozumiesz czy jeszcze nie? Nie widziałem np wczoraj
  • Odpowiedz