Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie można znaleźć dobrą pracę oprócz w IT i finansach? Pracuje w korpo w dziale księgowym jakiś czas i nie jest to coś co chciałbym wykonywać przez resztę życia, specyfika pracy biurowej mi jak najbardziej odpowiada, praca w finansach niekoniecznie, kiedyś ogarniałem sobie coś z tematów związanych z IT i o wiele bardziej mi się to podobało niż cokolwiek związanego z finansami, ale no próg wejścia jest zbyt wysoki aktualnie + też nie jestem zbyt ściśle uzdolnioną osobą. Wykształcenie licencjat z zarządzania, na inne studia raczej się już nie wybieram. Są jakieś inne alternatywy czy rynek pracy w Polsce to tylko IT, finanse i januszexy? Wymarzoną pracą byłaby chyba dla mnie praca grafika, ale no niestety nie jestem uzdolniony artystycznie xD

#pracbaza #korpo #praca



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
@mirko_anonim: najprościej skoro już gdzieś jesteś zaczepiony to można spróbować oderwać się od bycia w pierwszej linii i startować na awanse. Jeśli Ci się uda to na pewnym etapie nie będzie miało znaczenia, czy to księgowość czy coś innego.
Ewentualnie rozejrzyj się za zmianą stanowiska w bok w ramach korpo, w którym pracujesz. Jest mnóstwo stanowisk wspomagających, na których Twoim klientem są Twoi koledzy, a niekoniecznie ostateczny klient płacący finalnie za