Wpis z mikrobloga

#polityka #pis #po #bekazlewactwa

https://www.sejm.gov.pl/sejm10.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=10&NrPosiedzenia=8&NrGlosowania=19

Dlaczego KO głosowała przeciwko swojej własnej obietnicy zwiększenia kwoty wolnej od podatku do 60k? xD
A pisiory były za? xD

O co tu chodzi, próbowałem znaleźć jakiś haczyk, ale nie udało mi się.
strike_lucky - #polityka #pis #po #bekazlewactwa 

https://www.sejm.gov.pl/sejm10.nsf...

źródło: Screenshot_10

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale ja poważnie pytam i cieszyłbym się gdybym normalnie mi odpowiedział, a nie atakiem w moją stronę i obrazą xd


@strike_lucky: Wybacz ale skoro nie ogarniasz tak oczywistej oczywistosci to oczywistym jest ze trolujesz. Ale znaj me dobre sere i na chwile zaloze ze nie trolujesz.

Rozwaz taka
  • Odpowiedz
  • 1
Upraszczajac - nie ma z czego dac (choc powinno byc) bo poprzdnicy robili takie walki ze to co zakladales w buty se mozesz wsadzic.


@gorzki99: tak nie mogłeś napisac na początku? xD tylko atak że jestem taki i owaki?
po prostu śmieszyło mnie to, że pis jest za obietnicą ko, a ko przeciwko

@Imperator_Wladek dzięki o to chodziło
  • Odpowiedz
tak nie mogłeś napisac na początku? xD


@strike_lucky: Nie masz pojcia ile razy ja to juz pisalem (na wypoku). Myslalem ze to juz kazdy przeczytal i nikt tak glupich pytan nie zadaje powaznie :P

NIe dalej jak wczoraj czy przedwczorj pisowski trol zadal dokladnie to samo pytanie na mikro. NIe dalo mu sie wytlumaczyc ze z pustego to ani samolon nie naleje :P

Inna sprawa to to czy mogli wczesniej
  • Odpowiedz
@gorzki99: @strike_lucky ta ustawa miała by wejść od nowego roku a nie było jeszcze głosowania i wyliczonia budżetu na 2025 rok. Mogą uwzględnić ten projekt od nowego roku z nowym budżetem. Projekt nie zakłada wprowadzenia go w obecnym budzetowaniu. A KO nie chce go uwzględnić bo to miał być konkret aby zabrać wyborców konfy tak samo jak dobrowolny zus który nie jest dobrowolny. Tylko po to były konkrety aby
  • Odpowiedz