Wpis z mikrobloga

#starwars #gwiezdnewojny

Oglądam sobie Rebeliantów i Oglądałem przedtem Ahsoke (tak oglądałem Ahsoke przed Rebeliantami) i powiem wam że jak w Ahsoce Sabin trochę mnie irytowała tak w Rebeliantów to jedna z moich ulubionych postaci na ten moment XD Ciekawe skąd ta różnica
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach