Wpis z mikrobloga

Narysowalam najładniej jak umiałam swojego kotka którego kiedyś miałam i chciałam jeszcze raz ożywić wspomnienia ale wyszedł mi z tego totalnie nie on, czy #sztucznainteligencja może mi poruszać i pomrugac oczami kota ze zdjęcia żebym jeszcze raz mogła zobaczyć się ze swoim kocim przyjacielem? #kot wiem że #myheritage miało coś takiego takie live zdjęcia, znacie jakąś free usługę gdzie mogłabym porozmawiać jeszcze raz z czymś co udaje mojego zdechłego 20 lat temu kota? #komputery #it #smierc #czarnelustro #pytaniedoeksperta
KingaM - Narysowalam najładniej jak umiałam swojego kotka którego kiedyś miałam i chc...

źródło: IMG_20240322_033926

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZielonaOdnowa: no i się wyjaśniło, czemu nie masz zielonego avatara. Aż mnie zmroziło początkowo, bo strasznie lubię zielony. Mam zielone auto, mam zielony pokój w formie gabinetu, a w nim zielone meble tapicerowane, etc
  • Odpowiedz
@Dzia-do-stwo: też lubię zielony, a może bardziej nazwałbym ten kolor "żywym", avatar zmienie niedługo pewnie. Historia tych moich "zielonych" a raczej trawiastych pokemonów w Avatarze jest taka że kiedyś miałem tu konto i jak masowo pojawiały sie w avatarach charmsndery jako pewien sposób wyrażenia swojej dezaprobaty dla poparcia Ukrainy w konflikcie z Rosją to ustawiłem tu squirtle w Avatarze.
Później z rok nie miałem tu konta a na koniec uznałem
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa: lubię leżeć w trawie. Albo na hamaku. To najlepiej wydane 40pln w moim życiu.

Zgadzam się z tą radykalizacją. Sam siebie na tym przyłapałem, a ona nie ma sensu.

Mój login natomiast nawiązuje do miałkości wszystkiego. Pod odpowiednim kątem wszystko to dziadostwo.
  • Odpowiedz
@Dzia-do-stwo: jakbym Ci pokazał co potrafi na nim wyprawiać i jak przyprawić mnie o skraj ataku serca to byś tak pewnie nie mówił że pomysł był dobry xD
No ale byl, sam pare razy nie wytrzymałem i się hustnąłem ;D
  • Odpowiedz