Wpis z mikrobloga

@spec_IT masz jeszcze podobne wiadra w Leroy. W Juli masz gotowe zestawy z separatorem ale nie miałem ich w rękach. Warto przejść się z separatorem do jakiegoś budowlanego, może coś dopasujesz.

Z gotowych, budżetowe masz monster shine na nr Cleaner. Stricte detailingowe to tańsze są np. Bosski car care.

Co ciekawe mam wiadra z casto (te stare, półprzezroczyste z podziałką) i separatory z Ali 26 cm i pasują idealnie. Mam też
  • Odpowiedz
@spec_IT to wiadro za 15 zł z Casto, zawsze stoją gdzieś w pobliżu kasy w Castoramie. Przykrywki możesz dokupić za 4 zł ale to są tylko "natykane" a nie jak w wiadrach detailingowych zakręcane na uszczelkę.
  • Odpowiedz
@vlodek2532: patrz wyżej - 18 zeta i zakręcana pokrywa z uszczelką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aczkolwiek i tak uwazam że warto raz dopłacić w detailingowe 20 litrowe z uwagi na większą ilość miejsca na pianę z szamponu. Mi to komfort mycia zmieniło kolosalnie te dodatkowe 5 litrów pojemności
  • Odpowiedz
@klotz spoko, widziałem już kiedyś tylko dla mnie to wiadro z casto jest już ciut za niskie a te są jeszcze niższe. Do onr spoko jak nic się nie pieni. Szczotki do felg też do końca nie wyplukasz przy GG w wiadrze z casto a co dopiero tym.
  • Odpowiedz