Wpis z mikrobloga

@Ana77 Oczywiście już prawie 90k potwierdzonych nekrologów rosyjskich żołnierzy to propaganda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobnie jak ponad 2k potwierdzonych wizualnie zniszczonych czołgów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kogo to są dane? Kto je oszacował

@Ana77: tak trudno poszukać w necie? Wywiad brytyjski w grudniu 2023 podawał około 70 tys. zabitych i 220-280 tys. rannych. Wywiad USA szacował w grudniu na około 320 000 zabitych i rannych. W lutym br. wywiad brytyjski szacował straty na ponad 355 000 zabitych i rannych, a dzienne straty na poziomie 900 onuc. Dane ukraińskie różnią się raptem o 10-15%, ale nie, zawsze znajdzie
  • Odpowiedz
Duży rozstrzal XD Rozumiem, że wierzysz, że Ukraińców zginęło kilka razy mniej? W jaki sposób można oszacowac ilość zabitych dziennie?Czy zauważyłeś, że obie strony fałszują dane?

@Ana77: Mając do wyboru zdanie losowego śmiesznego ludka z netu, który mówi że dane to fikcja, a z drugiej strony informacje podawane przez wywiad USA i UK, to co mam wybrać? Co jest bliżej prawdy? No nie wiem, nie wiem XD

Według ciebie 10% to
  • Odpowiedz
@Ana77: Tak rosyjskie rodziny przyznały na telegramie, że rosyjska armia zaniża zgony o minimum 200 000. Rozumiem, że naiwnie wierzysz że Rosja wygrywa? Przykro mi, że brutalnie sprowadziłem cię na ziemię ale ktoś musiał.
  • Odpowiedz