Wpis z mikrobloga

Nie jestem za PiS i nie interesuje się zbytnio polityką, ale nie uważacie, że koalicja 13 grudnia z silnymi ludźmi Tuska na czele zaczyna przesadzać? No bo zobaczcie:
- Bezprawne usunięcie z TVP mojej ukochanej Danusi i najrzetelniejszych dziennikarzy w Polsce czyli Kłeczka oraz Pereirę.
- Bezprawne usunięcie z prokuratury Barskiego i innych prokuratorów, gdzie koalicja 8 gwiazdek kłamie, że byli oni pod dyktando PiSu, a jak wiemy tak nie było.
- Bezprawne zamknięcie w więzieniu Mariusza Kamińskiego I Macieja Wąsika, którzy w swoich celach byli torturowani 100 razy bardziej, niż na Białorusi czy Rosji. Na szczęście, gdy mąż stanu, prezydent Andrzej Duda ich ułaskawił to milicjantom Tuska zmiękła rura i zaczęli go stopniowo przywracać do pełni zdrowia. Wiem, bo siedziałem z Mariuszem w jednej celi.
- Zamknięcie CPK, elektrowni atomowych, portu w Świnoujściu i innych ważnych inwestycji. Wiem, bo niezależne i w pełni obiektywne wpolityce mi o tym powiedziało.
- Pałowanie i gazowanie rolników, którzy tylko chcieli grzecznie sobie porobić rozróby.
- Nie wyrobienie się w terminie na uzyskanie środków na uzbrojenia i bezczelne kłamanie, że to wina PiSu, a jak wiemy, koalicja zemsty i chaosu miała kilka godzin na załatwienie tego i oczywiście tego nie zrobili, by Niemcy miała lepiej. Patriotyczny PiS by to załatwił w 5 minut.
- Nękanie prezesa Jarosława Kaczyńskiego i bezprawne podstawienie go pod komisją. Na szczęście prezes zaorał silnych ludzi reżimu Tuska potężnymi argumentami mówiąc o członkach czy naleśnikach. Jak dla mnie po takiej orce koalicja 13 grudnia powinna podać się do dymisji ze wstydu.

Nie wiem, jak Wy wykopki, ale coraz więcej wskazuje na to, że koalicja nienawiści zaprowadzi ten kraj na dno, albo zrobi wszystko, by go przyłączyć do IV Rzeszy Niemieckiej. Pan prezes Kaczyński Was ostrzega przed tym, więc lepiej się go posłuchajcie.

#polityka #sejm #heheszki #bekazpisu #gownowpis
  • 2