Wpis z mikrobloga

Miasto powiatowe wszystkich ofert pracy:22
O dwie ciekawe oferty, wyślę cv
Na jedną ofertę aplikowało 100 osób.
aha
Na pewno odpiszą, prawda? Prawda?

Jak Chuop z fobią społeczną i depresją na zadupiu ma się ogarnąć? Jedyne wyjście to nogami do przodu.
#przegryw #neet #depresja
DoktorNauk - Miasto powiatowe wszystkich ofert pracy:22
O dwie ciekawe oferty, wyślę ...

źródło: aha

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Ja jestem z zadupia ale 3 lata robiłem w branży swojej więc robotę znaleźć się da. Jeśli szukasz w pośredniaku to roboty normalnej nie znajdziesz. Jeśli jesteś z budżetówki to po pierwsze trzeba ludzi znać do lepszej roboty a jak do gorszej to spokojnie dostaniesz tylko wcześniej póść na staż bo ludzi teraz tak do roboty nie ma.No i oczywiście śledzić wszystkie konkursy w powiecie. Najprościej jednak to dowiedzenie się
  • Odpowiedz
@Krs90: Bez przesady. Za 4000 to robotnika żadnego się nie znadzie. Teraz normalna stawka to 35zł/h. Za 25zł/h to dziad spod sklepu bez doświadczenia żadnego i to jeśli jaśnie chrabia zechce przyjść. Oczywiście są januszeksy co placą grosze ale do takich to nawet nie ma co zachodzić. Sam mam takiego sąsiada co tartak ma i płaci grosze a jego syn przewala 7k na gierki miesięcznie. Pracowników ma ale to ludzie którzy
  • Odpowiedz
  • 5
@mark-clinton Do pracy biurowej nie znajdziesz nikogo za 4k? XD obecnie podstawowe pracę biurowe czy urzędy są OBLEGANE przez ludzi i takie stanowiska w dużych miastach nawet za minimalna mają dziesiątki chętnych a co dopiero po wsiach. Radzę opuścić swoje bańki i zobaczyć jak faktycznie wygląda rynek pracy.
  • Odpowiedz
Teraz normalna stawka to 35zł/h. Za 25zł/h to dziad spod sklepu bez doświadczenia żadnego i to jeśli jaśnie chrabia zechce przyjść.

@mark-clinton: Taaa...myliony od razu... w dupach wam się wieśki poprzewracało od tych dotacji i ulg...
  • Odpowiedz
90% z nich to kamieniołom

@12lat25cm: no i zajebiscie! Darmowa siłka, jeszcze ci płacą. Dopakujesz trochę, poznasz ludzi i na pewno motywacja wzrośnie i pewność siebie i znajdziesz coś lepszego. Z fartem mordo!
  • Odpowiedz