Wpis z mikrobloga

@Sl_w_k_1: Nie dali CI w zestawie HDMI kabla czy monitor nie posiada wejścia? W to drugie wątpie i chyba pozostaje dokupić. HDMI to taki standard, że powinien być dołączony do każdego monitora, współczuje Miras
  • Odpowiedz
Tylko dlaczego monitor firmy Dell nie mogę podłączyć do laptopa firmy Dell?


@Sl_w_k_1: byku to co napisałeś jest tak bzdurne, że obłęd XD A czemu koło z suva nissana nie pasuje do micry? XD Przeciez to ta sama firma!! skąd wy się sieroty bierzecie na tym świecie. Odstaw tiktoka, zainteresuj się czymś, naucz się czegoś nowego
  • Odpowiedz
Tylko dlaczego monitor firmy Dell nie mogę podłączyć do laptopa firmy Dell?


@Sl_w_k_1: Fakt że jesteś w stanie samodzielnie funkcjonować z tak mocnym upośledzeniem, jest istnym cudem natury.
  • Odpowiedz
Odstaw tiktoka, zainteresuj się czymś, naucz się czegoś nowego


@bubub: Najgorsze że to jest dorosły chłop z nastoletnim dzieckiem.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: teraz musisz sprzedać laptopa i kupić nowego, tylko tym razem upewnij się co kupujesz by na 100% miał DP. Jak się nie uda to wtedy sprzedajesz monitor i starasz się kupić nowy z HDMI. Instrukcję powtarzaj, aż do uzyskanego efektu.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: myślałem że ty sobie bekę kręcisz, ale serio nie sprawdziłeś kompatybilności w tak podstawowej rzeczy jaką są gniazda do kabli? xd dobrze że u nas ciężko przypadkiem trafić na kable sieciowe z innymi standardami wtyczek niż mamy bo byś też płakał że nie zwróciłeś uwagi xd. Otwierałeś w ogóle instrukcję obsługi monitora? czytałeś specyfikację dokładnie? xd

Myślałem że pokolenie januszy którzy się na wszystkim znają a nie sprawdzą, nie
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Mam słuchawki Beyerdynamic podłączone do interfejsu audio firmy Audiotrak i działa, pomimo tego że to dwie inne firmy. Bo marka produktu gówno znaczy, co ma znaczenie to to, że przed zakupem czegoś czytasz jakie to ma wejścia i wyjścia, i upewniasz się że jedno wepnie się w drugie i zadziała.

Wieszasz psy na Dellu za to że na oślep kupowałeś bez zastanowienia co tam pisze na temat danego laptopa
  • Odpowiedz