Wpis z mikrobloga

#operacja mirki pytanie na 14 kwietnia mam termin stawienia się do szpitala celem wykonania zabiegu usunięcia przepukliny pachwiniej i wędrującego jądra, operacja metoda lichtensteina z czego jestem załamany, w każdym razie najbardziej boje sie że będą chcieli wykonac mi lewatywę, czy pacjent ma prawo odmówić tego uwłaczającego zabiegu i wskazać że środki podane doustnie są przrzemnie jak najbardziej akceptowalne ? I jakiego rodzaju uwłaczających zabiegów moge się jeszcze spodziewać ? Jest to moja pierwsza wizyta i panicznie się boje lekarzy przez moje złe doświadczenia z tą profesja.
  • 7
  • Odpowiedz
@Cykaczu: Ze what? Ty tak na serio?

Zadne srodki doustne nie oproznia Ci jelit tak jak lewatywa. Przy znieczuleniu miejscowym zwieraczenie nie pracuja. Zasrasz im cale lozko przy zabiegu.

Musze przyznac ze sam dosc sceptycznie podchodzilem do levativ i pani az sie zasmiala z mojego komentarza. Ale to nic strasznego. Tylko powinien byc wykonany w kiblu i za cholere nie oddalaj sie na wiecej niz 1 krok od muszli. Nie zdazysz
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: ja prędzej im tej operacji nie zrobie niż pozwolę sobie wykonac lewatywe nie po to dostał kasę aby mnie upokarzać, plus przy kolanoskopii nie robili problemów ze ojczym nie wkładał sobie rurki w dupe tylko tabletkę w gardło ciężarna ma prawo do odmowy to zwykły pacjent raczej tez
  • Odpowiedz
ja prędzej im tej operacji nie zrobie niż pozwolę sobie wykonac lewatywe

@Cykaczu: No to zdychaj - Twoj wybor.

Jak ludzie maja nasrane we lbie to nie ogarniam. Uwlaczajacy zabieg medyczny. Zabiek na ktory kazdy lekarz/pielegniarka ma wyjebongo bo robi ich na peczki. Ale platek sniegu czuje sie uwlaczony.

Na basenie tez sie nie kapiesz nago pod prysznicem bo ktos Twojego wacka zobaczy i to uwlaczajace?
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: rurka w dupe jest uwłaczającą biorąc pod uwagę że mamy zdobycze w postaci tabletek ;) i #!$%@? mi z takimi tekstami Mam #!$%@? uraz do lekarzy i personelu medycznego i nic tego nie zmieni. A lewatywe właśnie uznaje za uwłaczającą nie jestem żadnym #!$%@? płatkiem śniegu a lekarze nie są od ratowania tylko od wykonania usługi za która biorą kasę
  • Odpowiedz
nie jestem żadnym #!$%@? płatkiem śniegu a lekarze nie są od ratowania tylko od wykonania usługi za która biorą kasę

@Cykaczu: Jestes. Tylko sam sobie z tego nie zdajesz sprawy. Ale mimo wszystko - powodzenia. Zdrowia zycze.
  • Odpowiedz