Wpis z mikrobloga

Jestem w top 1% najlepszych sylwetek w swoim kołchozie w którym robię aż 2 lata i robią tam setki dziewczyn. Nie widziałem żeby kiedyś jakąś się za mną obróciła, żadna się nawet nie spojrzała czy nie uśmiechnęła się. Chyba to idealny dowód na to że dobra sylwetka przy mordzie 4/10 nie daje nic i jesteś tylko gymcelem #przegryw
  • 17
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321 pełna zgoda, nic to absolutnie nie zmienia. Ja to całe życie byłem fizycznie kompromitująco słaby, więc teraz fakt, że dzięki silowni jestem pod względem siły powyżej średniej, mimo bycia manletem, mocno mnie motywuje do ćwiczeń i lubię je
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: niewielki % loch lubi #!$%@? chłopów, ogolnie silownia/cwiczenia to copium dla ludzi z niska samoocena. Byl moment ze sie mocno ulałem i różowe mówiły że fajny ze mnie misio ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
Jestem w top 1% najlepszych sylwetek w swoim kołchozie w którym robię aż 2 lata i robią tam setki dziewczyn. Nie widziałem żeby kiedyś jakąś się za mną obróciła, żadna się nawet nie spojrzała czy nie uśmiechnęła się.


@anonanonimowy321: niestety to prawda, zawsze miałem #!$%@? na siłownię, chodziłem, ale nieregularnie i żadnych odżywek czy coś, mam mordę 6/10, 190cm miałem romanse w pracy, zdarzało się kobietom mnie komplementować, nawet zagadywać czy
  • Odpowiedz