Wpis z mikrobloga

#famemma Panowie mimo wszystko ta gala przyniosła dużo radości.

1. Cuckold - wielki pro fighter, który walczył tylko amatorsko, dostał na dziurę od budowlańca a gadał o sobie jakby conajmniej był w UFC.

2. Fagata i te Julki w płaczu, bo cuckold przegrał, a przecież jest mistrzem UFC ich zdaniem.

3. Najman dostał na dziurę, czyli pupilek federacji aż nie dali Jackowi się wypowiedzieć z bólu dupy.

4. Lexy wielka family friendly a naprawdę wielka przyjaciółka szpagaty, która kryła pedofila, dostała na dziurę.

5. Hiena Ekiert i Szalony kryminalista w płaczu, bo ich pupilek Najmanek, przegrał i teraz będą musieli kolejne materiały na Jacka tworzyć.

6. Po tej akcji z zakończeniem mam nadzieję, że więcej zwykłych normików nie kupi PPV na te gowno clout.
  • 4
@Garuso75: podobne mam wrażenie. Co prawda zasnąłem w trakcie, ale bardzo miłe niespodzianki w postaci przegranej cuckolda, i to dość pewnej, no i wygranej Pana Jacka. Sercem byłem za nim, no ale tbh nie wierzyłem, że wygra, tym bardziej jak ciągle się chował przed najmanica i unikał fizycznej konfrontacji, a tutaj pierwszy raz od dawien dawna, ktoś fizycznie uszkodził najmanicę. Piękna sprawa