Wpis z mikrobloga

wpis z rodzaju #pracbaza ale takiej innej niż programista15k :)
ogunie pracuje na pogotowiu technicznym i mam codziennie styczność z różnymi ludźmi i różnymi sytuacjami, ale to co mnie dzisiaj spotkało zasługuje na podzielenie się tym z wami.
Mieliśmy zgłoszenie o wycieku w piwnicy dużego wieżowca ok 120 mieszkań, po oględzinach okazało się że jest pęknięta rura cyrkulacji ciepłej wody w stropie między piwnicą a parterem, więc zakręcenie ciepłej i cyrkulacji, instalacja podzielona na strefy piętrowe i klatkowe.
próba nr. 1 dostania się do lokatora nad pękniętą rurą zakończona wyzwiskami i prawie rękoczynami- zgłoszone do administracji, kolejna próba z policją
próba nr. 2 do lokatorki w strefie granicznej żeby chociaż połowa bloku miała ciepłą wodę- nie wolno mi zniszczyć płytek bo ja dopiero co robiłam remont!!!!111 prosze wyjść!!- sprawa zgłoszona do administracji, kolejna próba- patrz próba 1 xD
udało nam się zrobić obejście jednej strefy i jednego pionu żeby chociaż część bloku miała ciepłą wodę, pan spod lokalu próby nr.1 stwierdził że on ma to w #!$%@? że ok 30 mieszkań nad nim nie ma ciepłej wody bo on może sobie grzać wodę w czajniku...
i tak się żyje na tej prawie 400k wsi zwanej #lublin
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@rajman: no żeby było śmieszniej to dowiedziałem się że pan spod próby nr.1 ma zadłużone mieszkanie i kwity do eksmisji :) ale on za #!$%@? do mieszkania nikogo nie wpuści... Zobaczymy w poniedziałek czy mu rura zmięknie jak wpadniemy z policją i wywalimy drzwi
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@rajman: szkoda mi tylko tych lokatorów powyżej, bo roboty na 2-3 godziny a przez wrednego #!$%@? 30 rodzin nie na ciepłej wody na weekend
  • Odpowiedz
@Mete: @moakatanga A jak wyjątkowo nie masz ochoty się cackać z babskiem bo jest nad wyraz tępa i widać, że będzie bardzo roszczeniowa to dajesz numer polisy OC i niech się z nią inny fachowiec buja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz