Wpis z mikrobloga

#lunch71

Michiko Sushi (ul. Odrzańska 1)

Sushi bar z dużą ofertą lunchową (w godzinach 12-15), w skład każdego lunchu wchodzi małe miso, malutka sałatka oraz zestaw sushi. Ceny lunchowe kształtują się w przedziale 34-55zł.

Na zdjęciu Sushi More w cenie 45zł. Sushi dobre, a porcją śmiało można się najeść. Oczywiście, tanio nie jest, ale o barze Miś już pisałem jakiś czas termu :)
Sporym plusem lokalu jest, iż raczej nie przycina na cenach picia. Np szczodrze nalana lampka sake to 9zł.

Lokal położony jest niemal w Rynku i jest dość kameralny, co powoduje, że w godzinach popołudniowych miejsc często w nim brakuje. W porze lunchu takiego problemu nie ma.
Mają też opcję dla ludzi zalatanych - przy wejściu czekają gotowe, już spakowane zestawy (niestety, w cenach normalnych a nie lunchowych). Więc jak jak zapomniałeś kanapek do pracy to zamiast wydać 10zł w Żabce, możesz wydać 30zł tutaj ¯\(ツ)/¯

O co chodzi z tymi wpisami? Pracuję w centrum #wroclaw i często zastanawiam się, gdzie iść na #jedzenie71 w ramach lunchu. Wiele miejsc odleciało z cenami, jednocześnie sporo fajnych lokali pozostaje mało znanymi.
Jako, że nie znalazłem zbyt wielu sensownych zestawień rekomendacji, będę sam opisywać miejsca, które wydadzą mi się ciekawe. Planuję wrzucać tutaj coś co tydzień.
Jeśli znasz jakiś lokal, który nadawałby się na tę listę, daj mi znać tutaj lub w prywatnej wiadomości, ale nie jestem zainteresowany żadną formą współpracy w zamian za promowanie lokalu.
gbyrka - #lunch71

Michiko Sushi (ul. Odrzańska 1)

Sushi bar z dużą ofertą lunchową ...

źródło: michiko-small

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 4
O 5zł doroższy zestaw "sashimi". Oczywiście, nie jest to samo sashimi a bazą jest nigri, więc jeśli chcecie uniknąć ryżu, to niestety, nie jest to opcja dla Was.
gbyrka - O 5zł doroższy zestaw "sashimi". Oczywiście, nie jest to samo sashimi a bazą...

źródło: sashimi

Pobierz
  • Odpowiedz
Czy tylko ja uważam że trzeba mieć #!$%@? żeby kupić parę kawałków sushi (zwykle 15-20) za 50zł? :D Za 50zł to ja mam dużą pizze albo 2 kebsy :D
  • Odpowiedz
  • 3
@Korandosama: tak, za tę cenę w 3 osoby można się w Misiu najeść swobodnie

Co poradzić, różne opcje opisuję, z sushi ta wydaje mi się najciekawsza w okolicach Rynku
  • Odpowiedz
@Korandosama Nie wiem co masz na myśli pisząc dużą, ale w dzisiejszych czasach cena przyzwoitą pizzę 32cm to około 40 zł i więcej. Nawet w strasznie słabej 105 margherita 45cm stoi 46, a zjadliwa robi się dopiero po kilku piwach i ziołach na apetyt ;p
  • Odpowiedz