Wpis z mikrobloga

Cześć, potrzebuje sobie zrobić większe zakupy, głównie koszulki, bluzy, wszystko basic. Na co zwrócić uwagę? Gdzie kupić? Jakiś czas temu nakupiłem koszulek Christian Berg Supima (marka własna Peek'a), które już powoli są coraz bardziej sprane, a cena skoczyła z 60 retail na 120 xd
#modameska #pytanie #zakupy
  • 8
  • Odpowiedz
a cena skoczyła z 60 retail na 120 xd


@Arturr99: Streetwearowiec... Boże daj mi siły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie cena wszystkie przez ostatnie powiedzmy 2-3 lata bardzo mocno poszła do góry, dziś nawet przeciętny t-shirt w Reserved potrafi kosztować 80 zł, czapka New Era 130 zł. Prawda jest taka, że teraz po prostu trzeba trafić w odpowiedni moment i szukać wszędzie jeśli nie chcesz zapłacić
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: Co Ty... Nigdy nie miałem nic wspólnego ze streetwearem, myślałem że słowa retail się do wszystkiego używa
A jakby kupić jakiś 3-pak z pull and bear albo czegoś podobnego? Kiedyś często były na promkach
  • Odpowiedz
@Arturr99: Nie wiem, szczerze nigdy nic w życiu nie kupiłem w pull&bear. Chociaż kiedyś chciałem t-shirt z Whitney Houston, ale już rozmiaru nie było i mieli też na przykład bardzo fajną kolekcję z Cartoon Netwoork, MTV, South Parku. Ostatnio (ostatnio przez ostatni rok) jak kupowałem basic rzeczy to robiłem to w House na wyprzedażach i lidlu głównie.
  • Odpowiedz
@Arturr99: pull&bear ma spoko basiki, mam 3-pak i są git, grube i nieprześwitujące. Wg mnie jeszcze spoko są ciuchy z zary (ale jeżeli są na promocji, za pełną cenę imo nie warto), a z trochę droższych mam koszulki z les deux i też robią robotę
  • Odpowiedz