Wpis z mikrobloga

ZOSTALEM ZGWALCONY
Kto przejrzy moje wpisy zobaczy, że jestem raczej pro imigracji, ale to co dziś się #!$%@? to szok xD wracałem sobie z kebsa, dogonił mnie gość co tam na dowóź pracuje utras jakiś ... podbiegł raz i coś mówił po angielsku i złapał mnie za jaja xDDDDDD mowie #!$%@? what the fuck mate what are you duing im hetero gość mówi oK OK OK OK po chwili ZNOWU lapie mnie za jaja i ściska xDDDDDDDD #szczecin pomocy hahaha #afera #

uwaga: gość jak wyjalem telefon zaczął podawać mój adres, totalnie po to żebym nie nagrywał, nie pamiętał nazwy ulicy (często zamawiałem u nich na pyszne) . Jego angielski jest bardzo dobry, celowo udawał.

https://streamable.com/z060cd

niech to idzie w gorące, wymacano mi dziś jądra jak a nigdy. Pewnie jakby jakiejś dziewczynie zmacał cyce to by był skandal na cały kraj, ale że 26 latkowi wymacał fiuta przez spodnie to nie ma problemu xD

a co do filmu.. wyjąłem telefon jak śmieć doszedł do miejsca gdzie mial donieść kebaba, ostrzegłem osobę odbierająca.
  • 35
@Jamniki2: ale dlaczego nie ma twarzy i adresu kebaba? To powinno na okolicznych grupach na FB też wisieć, i na psiarni, jak to olejesz to później moga przez Ciebie zostać zgwałcone np małe dzieciaki, jak ktoś wspomniał. Nie lekceważ sprawy...
@Jamniki2: to nic, ale po 1. Ostrzerzesz ludzi, po 2. Może się okazać, że nie byłeś jedyny, Twój wpis na FB dostrzeże inną osoba, którą to spotkało (może np. dzieciak, który został zgwałcony, ale też myśli, że nikt mu nie uwierzy?). Po 3. Nawet jeśli nie zostanie gość ukarany, to będą już mieli jego dane, i w przyszłości gdyby coś się wydarzyło, to będzie dużo łatwiej znaleźć takiego sprawcę.

Nie ignoruj
@Jamniki2: "niech to idzie w gorące, wymacano mi dziś jądra jak a nigdy. Pewnie jakby jakiejś dziewczynie zmacał cyce to by był skandal na cały kraj, ale że 26 latkowi wymacał fiuta przez spodnie to nie ma problemu xD"

Sam tą sytuację formą tego opisu osmieszasz i płaczesz jak to wszyscy w dupie będą mieć bo laska nie jesteś, ale na policję tego zgłosić nie pójdziesz...
@Jamniki2: pewnie sam go prowokowałeś w tym kebabie, przyznaj się. Patrzyłeś się na niego lubieżnym wzrokiem jak pożerałeś kebsa, ubrałeś się jak dziwka, oblizywałeś jak skapnął ci sos czostkowy. A teraz zgrywasz niewiniątko, znamy takich.