Wpis z mikrobloga

Ależ pisowcy i konfiarze mają pożywkę dzięki temu szkodnikowi Żukowskiej… Najgorsze jest to, że to co ona mówi jest teraz przedstawiane wręcz jako głos rządu, bo jakby nie patrzeć jest w tej koalicji… Masakra, ile szkód wyczynia najmniejsza w tej koalicji Lewica. Ja bym chyba ich wywalił na miejscu Tuska. Na pewno udałoby mu się dokoptować tych 9 posłów.

W zasadzie nie wiem, dlaczego Żukowska to robi? Dlaczego non stop szkodzi temu rządowi albo wali w niego na Twitterze? Aberracja.

#polityka #sejm #4konserwy #neuropa #bekazpisu #konfederacja
Gours - Ależ pisowcy i konfiarze mają pożywkę dzięki temu szkodnikowi Żukowskiej… Naj...

źródło: IMG_3331

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@Ama-gi: pewnie tak będzie, bo musi być, nie da się cały czas mrozić cen, ale po cholerę ona wystawia rząd na ostrzał?
  • Odpowiedz
  • 13
@Gours Hahaha czyli lepiej nic nie mówić, a dopiero jak coś się wydarzy w tedy udawać zaskoczenie. No jednak w Polsce wyborcy to wyznawcy danej partii, a nie rozumni ludzie dbający o swój byznes xd
  • Odpowiedz
@Gours: "Zanim się Półki i Polacy zorientują o ile urosło minie pół roku".
Nawet nie wiem jak to skomentować. Czarzasty nie mógł znaleźć sobie kogoś z IQ wyższym od szympansa?
  • Odpowiedz
  • 0
@Ama-gi: co za łeb… typie, tak samo większość Polaków to kretyni, a jednak politycy nie powinni tego publicznie mówić. Czaisz bazę?
  • Odpowiedz
@Gours: nie pierwszy raz AMŻ jest przedstawiana jako głos wcześniej opozycji teraz koalicji głównie przez pismaków. Czasami walnie bangera ale w większości najpierw palnie a potem pomyśli xD
Podobnie z Korwinem próbowano wmówić że poglądy JKM to poglądy konfy a okazało się nawet taki libertarianizm jest mniejszościowy ponieważ konfa to socjaliści ale narodowi.
Pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy że szkodzi całej koalicji i podaje naboje. Potem kreuje się wrażenie że
  • Odpowiedz
@Gours hahahha idź się pomódl do swojego bożka politycznego xd jak się o czymś nie mówi to nie ma problemu typowe myślenie dziecka
  • Odpowiedz
@Gours: Nie ma lepszej przedstawicielki PiSu w rządzie jak Żukowska. To jedyna osoba z całej koalicji którą mam zablokowaną we wszystkich mediach społecznościowych. W ogóle mnie to nie zdziwiło wręcz nawet zaskoczyło, że tak późno się odzywa bo minęły już prawie 3 miesiące od wyborów. PiS już zdążył taki spadek zaliczyć a ona tak długo milczała. Widać już jakiś plan sobie zarysowała :P

Btw: Dobrze, niech rząd pracuje żeby tych podwyżek
  • Odpowiedz
@Gours: Ale ona bardzo trafnie opisuje rzeczywistość. Niestety ludzie to debile i nie obchodzi ich że państwo dopłaca im teraz do cen energii, zamiast budować kolejne elektrownie za to bo stare się zaraz rozsypią.
Debilami i tłuszczą żądającą tylko chleba i igrzysk można rządzić tylko w taki sposób.
  • Odpowiedz
pewnie tak będzie, bo musi być, nie da się cały czas mrozić cen, ale po cholerę ona wystawia rząd na ostrzał?

@Gours: Czyli nie przeszkadzają tobie rosnące ceny prądu, tylko że ktoś może przez to skrytykować twojego guru Tuska.
  • Odpowiedz
Ależ pisowcy i konfiarze mają pożywkę dzięki temu szkodnikowi Żukowskiej


@Gours: a co całą resztą to debile I nie rozumieją co ich wyborczy koalicjant powiedział i dlatego nie mogą mieć z niej pożywki?
Czy prawilny lewicowiec, powiecie czy trzeciodeogowiec nie powinien widzieć takich rzeczy u swoich czy koalicyjnych przedstawicieli?
  • Odpowiedz
@Gours: Ona jest totalnie odlepionym feminoidem.


@zachariasz-grundbaum: a mi się wydaje, że ma rolę takiego piorunochronu - jest specjalnie wystawiana na widok, wszędzie na zdjęciu z tym złośliwawym grymasem twarzy, zawsze jej wypowiedzi przedstawiane jako ostateczne i nie poddawane żadnej krytyce. Ot taki pajac do bicia, na którym ma się skupić gniew tłumu.
  • Odpowiedz