Wpis z mikrobloga

Posiadam 3 samochody. Daily to Nissan Patrol Y62 I BMW X6 M. Jako, że już kilka lat je mam przydałoby się coś odświeżyć.

Byłem wczoraj w salonie Lexusa i spodobał mi się nowy LX. Ktoś miał z nim jakieś doświadczenia? Wada na pewno jest mały silnik (v6 3.5 twin turbo) gdzie w Patrolu mam V8 5.6L ale ciągnie mnie, bo lubię zmieniać marki co kilka lat. Z drugiej strony nowy Patrol 2024 to też tylko V6 :(

Jaj ten turbo się sprawują w lexusach? Nie padnie to po 3 latach?

#samochody
blinxdxb - Posiadam 3 samochody. Daily to Nissan Patrol Y62 I BMW X6 M. Jako, że już ...

źródło: IMG_1706

Pobierz
  • 26
@blinxdxb: po co kolejny i słabszy suv (od bmw). Jak mają być wrażenia i musi być suv, to może cayenne turbo gt? Lub jak budżet pozwala to aston martin dbx. Jak hejtuje suvy, to akurat te 2 rozważam.
  • 0
@Retoryk to co wymieniasz to malutkie suvy. Ten LC to land cruiser ten największy trochę ucywilniony. Z małych mam już to x6m jak chce szybciej pojeździć, ale wygoda nie umywa się ani do LC ani do mojego Patrola.
  • 0
@Retoryk chciałem Patrola 2024 ale też downsizing do tych wypierdkow v6 :( chce nowy. Jeszcze zostaje GMC YUKON DENALI tam prawilny v8 6.2l ale muszę się przejechać. Na pewno europejskie auta odpadają, nigdy tego błędu już nie popełnię.
  • 0
@Nick_Login jestem starym pierdzielem a maserati to badziewie straszny. Miałem, w naprawy poszła praktycznie równowartość auta.

PS. Od kiedy terenówka na ramie to wozidlo dla kobiet?
  • 0
@assninja infrastruktura słaba pod elektryki i zasięg niski przez wysokie temperatury. No i w środku tandeta i nie ma terenowek, a rivian i hummer niedostępne oficjalnie. Mam prawie 900 w bmw i jest ok.