Wpis z mikrobloga

@esc0bar: Aż mnie taka rozkmina naszła.

Dopiero co było info o tym AI, które tak doskonale radziło sobie z tworzeniem filmów.

Jakby takie coś mogło wyglądać w tworzeniu rekonstrukcji warunków w przeszłych czasach. Wytworzyć dokładne filmy walk, wydarzeń z czasów nawet nie sprzed 100 lat, ale może i nawet tworzenie dokumentów o czasach średniowiecznych czy wręcz prehistorycznych?

Takie nowe wędrówki z dinozaurami, czy coś solidnego z okresu np kolonizacji Ameryki.
@ruda_stuleja

@esc0bar: Aż mnie taka rozkmina naszła.


Dopiero co było info o tym AI, które tak doskonale radziło sobie z tworzeniem filmów.


Jakby takie coś mogło wyglądać w tworzeniu rekonstrukcji warunków w przeszłych czasach. Wytworzyć dokładne filmy walk, wydarzeń z czasów nawet nie sprzed 100 lat, ale może i nawet tworzenie dokumentów o czasach średniowiecznych czy wręcz prehistorycznych?


Jeśli to będzie Google Gemini to czarno to widzę ( ͡º ͜
Kiedy zdajesz sobie sprawę że wykopki podpierniczają najbardziej wyświechtany komentarz do tego typu filmików.


@MintFork: lol, nawet nie czytałem komentarzy, również to była jedna z pierwszych myśli jakie mi przyszły do głowy podczas oglądania tego filmu.
@r5678

Pomyśl sobie że te niemowlęta urodzone pod koniec XIX w. urodziły się w świecie z tego filmu, gdzie podstawowym środkiem transportu był koń i bryczka, telefony dopiero raczkowaly, mało kto miał prąd a umarły w świecie gdzie sporo ludzi miało samochody, na niebie królowały odrzutowce, telefon był powszechny w użyciu, a jak mieli farta to mogli nawet pod koniec życia zobaczyć jak ludzkość ląduje na księżycu.

To dopiero fascynujące.
Tego samego już nie przeżyjemy, ale dalej w takiej Gruzji zachowała się część klimatu o którym piszesz (w sumie wydaje mi się, bo byłem prawie 10 lat temu :) )


@NieBendePrasowac: Jest. Nadal w necie próżno szukać info o marszrutkach. Jezdza jak chca, lokalni wiedza kiedy xD A ile to juz zalezy jak kierowcy sie chce, ile przerw na szluga albo bedzie palil podczas jazdy.
@esc0bar: dzięki za materiał - o takie rzeczy nic nie robiłem na wykopie, ale ciekawie się to ogląda - tymczasem dzisiaj jak odpaliłem mirko gorące z 24h, na pierwszym miejscu był jakiś shit z losowaniem typu jaką meduzą dzisiaj jesteś, kilka stron ścieku, a podkreślę, że większość fakemma czy patostreamów mam zablokowane