Wpis z mikrobloga

#farma współczuję Reni,bo musiała przegrać dziś dwa razy robiąc z siebie idiotkę,żeby odpaść.I z nas też zrobiono.1). Dobrze policzyła,tylko nie znalazła zera,bo słabiej już widzi...TO JAK ZNALAZŁA POZOSTAŁE CYFRY??? Szóstkę,ósemkę,czy co tam miała?Trzy jakoś znalazła,Czwartej nie.A tłumaczenie z doopy.."No nie znalazłam zera.Myślałam,że tam nie ma"...2). Miała przewagę,to zwolniła i pozwoliła się dogonić.A potem zapomniała ręki podnieść...I nawet nie powiedziała "koniec" czy "skończyłam" .Zeszła i stoi...Mogła jeszcze do kibla pójść..."Stres,zapomniałam,że trzeba ręke podnieść"...No trza współczuć,że tak musiała głupią z siebie zrobić,żeby do finału z amendą nie wejść...
  • 14
@bubba222: no bo tak reżyserka wyreżyserowała, taką rolę miała,,być przegrywem'' ,co byłow ewidentnie widac że robiła już tak debilne z doopy wzięte ,,idiotyczne 'błędy żeby przegrać ,nie dali rady jej wypierdzielić aMenda szału dostała bo jakbyi Renia w finale została jak nic mendoza by przegrała
  • 0
@Truska1: a może wszyscy tam są?...widziałaś,jakie umowy mają podpisane?...Robią,co im w danym momencie każą.Marcin też NAGLE przestał młotkiem w gwóźdź trafiać,bo by z Fłedem wygrał o farmera?...Część rzeczy dzieje się naturalnie,część jest narzucana. @Amikamamy
@bubba222: Wiem, wiem... Ale w tej edycji ingerencja reżyserki jest po prostu aż za bardzo widoczna i finalnie robią z ludzi jawnie debili. Poprzednie serie były z większym smakiem zrobione. A tu od początku przepychanie do finału jednej osoby i ustawki.
@bubba222 Z układaniem wieży to miała w głowie aby ustawić ostatni klocek, nie przetrybiła tego że już ma wymaganą wysokość. Z cyframi mogło się tak wydarzyć, że z wadą wzroku nie dostrzegła 0. Cyfra zero może zlewać się z 9, 6, 8 a nawet i 3, zależy od czcionki. Nie popadajcie w paranoje.
@bubba222: no właśnie,pewnie stress ją zżarł a i może wzrok nie do końca dobry na malutkie cyferki,bo natyle ile dała się poznać to jako jedyna potrafiła logicznie i strategicznie jak i ambitnie walczyć
,a może jednak reżyserka dała jej kłódkę z ,,zerem '' przerwanym i widziała tylko 9
@Truska1: polsat niestety bardzo mocno ingeruje w swoje programy, tutaj piękny przykład ale też zestawienie LI z HP, te wymuszone randki, teksty jakie mają wygłaszać, pytania jakie mają zadawać, no i gra aktorska na poziomie Trudnych spraw:)
@bubba222 oglądałam wywiad z Renia na IG wczoraj i mówiła, że jej się 0 zlało z 9 i 8 chyba, mi się wydawała dość autentyczna, nie sądzę by byla tak dobrą aktorką. Na moje oko, to stres ją zjadł i miała autentyczne szanse być zamiast Endzi w finale. Nagrabila sobie u fłeda dopingowaniem Margo, ktory znowu podpowiadał Angie jak ma układać, tym samym zwiększając jej szanse. Niewykluczone, że gdyby Angie nie widziała