Wpis z mikrobloga

  • 3
@qew12: w mpkach to jeszcze pół biedy bo sie zawsze zatrzymuje i otwiera. Ja jestem w stanie z siebie dynaminę wykrzesać i sie odezwać ale pozniej mam jakieś takie poczucie że wszyscy ludzie sie ze mnie smieją bo cos zle powiedziałem eh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@zielonykszak Jeżeli chodzi o wsiadanie to o ile przystanek jest na liście obowiązkowych dla danej trasy to musi się zatrzymać choćby było pusto. W kwestii wysiadania to powinny być przyciski na rurkach które trzeba było kliknąć chwile przed przystankiem. Jeżdżę zbiorkomem prawie 10 lat i nigdy nie musiałem używać dynaminy, może jedynie gdy bilet trzeba kupić od kierowcy
  • Odpowiedz
@Ozjasz_Goldberg_Mk_II Dokładnie tak jak to opisujesz to działa w przypadku autobusów podmiejskich. W PKS i u prywatnych przewoźników nigdy nie widziałem przycisków, tylko trzeba się przed swoim przystankiem ustawić przy drzwiach, żeby kierowca wiedział że wysiadasz.
  • Odpowiedz
  • 1
@qew12: ej a w sumie pociągami jak sie jezdzi jako fobik (bo ty chyba duzo jezdzisz xD). Ja wcale nie jezdze ale normiki na wykopie zawsze piszą ze drzwi ciezko otworzyć ehh
  • Odpowiedz