Wpis z mikrobloga

Jakiej firmy szukać wysokogatunkowych spodni jeansowych? Zależy mi na naprawde dobrym materiale z domieszkiem tego elastycznego, żeby były wygodne czyli nie np wrangler albo levi's (których jakoś btw dramatycznie spadła)

Ostatnio zacząłem chodzić tylko w swetrach z merino wool i czuję się jakbym całe życie chodził w ciuchach z kartonu. Tak samo chciałbym dół szafy odswiezyc.

Cena nie gra aż takiej roli.

#modameska #pytaniedoeksperta
  • 5
  • Odpowiedz
@Felix_Camora wygodę w jeansach osiąga się poprzez dopasowanie kroju do budowy ciała i odpowiedni rozmiar.
Jeśli musisz koniecznie z elastanem (po czasie ten elastan traci swoje właściwości i te jeansy bedą brzydko wyglądać miejscami) to z tych lepszych firm które to oferują zobacz sobie Naked & Famous
  • Odpowiedz
@Felix_Camora: dlaczego teraz chcesz jeansy? Zbliża się wiosna, pomyśl o chinosach a jeśli już koniecznie chcesz jeansy to zwracaj uwagę na grubość. To musi być minimum 10oz. W razie czego robimy też jeansy w kroju chino ale ze względu na pogodę moje już niebawem wylądują w szafie do jesieni.
  • Odpowiedz
@Felix_Camora: Lee i Wrangler też dodają elastan. Patrz na skład na metce. Z dobrych gatunkowo a w rozsądnej cenie to Uniqlo szyje niektóre modele z denimu Kaihara. Mega wygodne są te spodnie. Poza tym japoński Edwin i może szwedzkie Nudie Jeans (ale oni mają jakąś dziwną rozmiarówkę moim zdaniem).
  • Odpowiedz