Wpis z mikrobloga

Kolejny klaun do kolekcji.

Konto od 4 miesięcy, cała aktywność to ukraina.
Wykopuje znaleziska siejące panikę a czasem kłamstwa, widać że aktywnie siedzi na wykopalisku tylko na tym tagu.

A do tego posty jak poniżej, czyli sianie paniki bez podawania źródeł. Dlaczego moderacja tego portalu ma to tak ciężko w dupie? Nawet nie trzeba być szczególnie bystrym żeby te konta odróżnić.

#ukraina #wojna #propaganda #rosja #debile
Malbor - Kolejny klaun do kolekcji.

Konto od 4 miesięcy, cała aktywność to ukraina. ...

źródło: asdas

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Malbor: X #!$%@? D

Typ, ktory biegle zna rosyjski, lqcznie ze slangiem probuje mnie zdyskredytowac i oczernic!
Wszystko mu wyjasnilem i zgasilem xd

Tutaj orginalny
  • Odpowiedz
  • 0
@Borg-Net:

zgasilem xd

Daleko idące wnioski towarzyszu, zarabiam w inny sposób i niestety nie mam tyle czasu żeby tu gnić i się przepychać z pożytecznymi idiotami ( ͡°
  • Odpowiedz
@Malbor: jezu przyczepiles sie do jednego slowka. Ja nie kolekcjonuje linkow bo mam niemalze fotograficzna pamiec pozatym nie mam zamiaru nikogo przekonywac na sile. Ale zauwaz, ze przynajmniej 5 krajow UE o tym mowilo powolujac sie na swoje wywiady. Chocby Szwecja, Dania, Holandi, Anglia itd. Anglicy, ktorzy sa w siatce wywiadowczej "five eyes" czyli tez maja dane od Amerykanow jasno powiedzieli, ze w ciagu 5 lat musza sie przygotowac na
  • Odpowiedz
  • 0
@Borg-Net:

mowil sam Miedwiediew

A, jak tak to spoko. Ten sam Miedwiediew który wieści nuklearny koniec Europie od kilku lat?

przyczepiles sie do
  • Odpowiedz
@Malbor: czemu mnie obrazasz? Czyzbys wiedzial, ze mam racje i probujesz sobie ulzyc i rozladowac frustracje w tak dziecinny sposob? Robienie wysmiewajacych screenow to tez forma odreagowania frustracji... kablowanie i oczerniania... Pewnie masz z 17 lat wiec jestem w stanie zrozumiec takie niedojrzałe emocjonalnie reakcje. Ale lepiej juz teraz rezerwuj dobrego specjaliste od leczenia glowy bo bedzie Ci ciezko w zyciu xD Jak rozumiem to od uczenia sie jezyka rosyjskiego
  • Odpowiedz