Wpis z mikrobloga

Dziękujemy za korzystanie z naszych usług, doceniamy to więc płać pan nam więcej.

Nigdy jeszcze nie dostałem maila że "Z uwagi na malejące koszty prowadzenia działalności gospodarczej w branży telekomunikacyjnej zmniejszamy ceny"

Męczy mnie już to że każdy podwyższa ceny, a firmy wstrzymują podwyżki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#toya #januszebiznesu
NieUwierzyszAle - Dziękujemy za korzystanie z naszych usług, doceniamy to więc płać p...

źródło: temp_file6047767361376993262

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieUwierzyszAle wypowiedzialem umowe, kupilem router 5g i z tmobile mam 1000mbit non stop 200gb za nowys tarter i doladowanie 10zl zamiast neta za 90zl, dzwonili 4 razy ze moga dac mi oferte za60zl jako nowemu uzytkownikowi, oczywiscie bylo to nie mozliwe przed wypowiedzeniem z 80 na 90zl ;) nie sciagam duzo plikow takze mieszcze sie w 200-300gb na miech
  • Odpowiedz
@Camis: mi krzykneli za sam internet z 80 na 90. Po wypowiedzeniu umowy mowia ze moga dac za 60 co wczesnien bylo NIEMOZLIWE do zrealizowania ;) dlatego nawet na to 60 sie nie zgodzilem.
  • Odpowiedz
Ja w październiku złożyłem wypowiedzenie bo przeszedłem na światłowód. Później dzwonili z 3 razy i dawali 1Gbps za 60, gdzie wcześniej płaciłem 90. Ale i tak ich olałem bo na koncentryku jest śmieszny upload.
  • Odpowiedz
@NieUwierzyszAle: Akurat Toya swego czasu regularnie podwyższała prędkości internetu bez zmiany ceny. Pamiętam, że np. w neostradzie jak ktoś był nieogarnięty to mógł bardzo długo mieć pakiet 128 kbit, a tutaj nie było takiej możliwości.
  • Odpowiedz