Wpis z mikrobloga

#pathofexile

Tęsknię za tym gównem. Nawet zastanawiam się, czy nie kupić nowego kompa dla tej gierki. Gtx 1060 (6 gb vram) i i5 7500 już nie dają rady. choć powinny i nadal trzymam się przekonania, że to wszystko wina patcha zmieniającego silnik gry. Od tego czasu zaczęły się problemy z 100% cpu usage.

Ehhhh polatałby chuop na takim ssf. Nawet udało mi się złożyć ES stackera z blade trapem jeszcze przed nerfem breachy
  • 8
Gtx 1060 (6 gb vram) i i5 7500

@bubr32: mam identyczną kartę i i5-6600k i pamiętam że parę lat temu od momentu kliknięcia ikonki na pulpicie do stania w mieście mijało mniej niż 10 sekund. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 0
@Elec: @DrJudym właśnie pogrzebałem w ustawieniach nvidii i jest tam taki #!$%@? jak zmiana profilu zarządzania energią. Zmieniłem z optymalnej na maksymalną i trochę lepiej się gra. Właśnie testuję
  • 0
@DrJudym: @Elec z tym dźwiękiem to tematy powstawały w czasach kiedy zmieniali dźwięk zabicia moba po freezowaniu go. Pamiętam jak dziś. To były czasy jak jeszcze gra renderowała wszystkie dropy spoza filtra. Już wtedy bawiłem się odkręcaniem ich super zmiany i niewiele mi to dało i skończyło się na reinsallu.

Btw. grzebanie w ustawieniach nvidii jednak nic nie dało. Spadki do 40 fpsów przy graniu t7 tower jak odpalam legion. Ehhh
@bubr32: mam 1060 6gb z ryzenem 1600 i w sumie to poza 100% delirious da się grać. Jak gram jakiś build pod explode to oczywiście że są lagi ale to ciężko powiedzieć co jest moim problemem a co serwera xD Nie mniej w party nie pogram, nie ma takiej możliwści. Polecam zapoznać się z poe effect remover czy poe smoother jak masz ścinki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gra jest ciulowo zoptymalizowana i tyle. Efekt jak masz #!$%@? monitor mobami. Jakoś na innych grach nie mam takich ścinek. Na Reddit czytałem, że wiele osób musiało zrezygnować z połączenia Deli,harb,abyss bo zwyczajnie kraszowało. To samo tyczy się lootfiltra. W tej lidze bez Uber filtr zwyczajnie wywalało.