Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jakiś przegryw/ prawiczek 25lvl+, dalej szuka jakieś dziewczyny do jakiś związków? Ja mam już prawie 26 lat nigdy nawet za rękę nie trzymane, nie mogę przeboleć tego psychicznie, że już 15 latki się pukają jak zwierzęta dzikie, ja nie mając żadnego doświadczenia to mnie kompletnie już nie interesują dziewczyny. Ja jestem zdania, ze jak chłopak nie miał nigdy dziewczyny do 25r życia to już game over, bo by zaraz miał ciagnotr do innych, zobaczyć jak to jest z inną xD

#przegryw #wyznanie

· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

ankieta

• nadal mysle/szukam 40.5% (17)
  • już odechciało się 59.5% (25)

Oddanych głosów: 42

• 23
@Runaway28: @Revizorek No ja wiem że już 15 i 16 się ostro piorą, bo właśnie sporo z takimi małolatami 15-20 piszę. I ostatnio nawet poznałem taką 16, która mi napisała, że to, że jestem 10 lat od niej starszy jest dla niej hot, bo ona właśnie takiego starszego chłopaka chciałaby mieć. A dziewczyna ma zero doświadczeń z facetami, tylko z kobietami póki co. Więc da się, a czy znajomość się będzie
@Revizorek: Na tym cały trik polega, że dziewczyna jeszcze nie wie jak wyglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oficjalnie ja też nie wiem jak ona wygląda, ale akurat udało mi się wystalkować jej socjale po informacjach, które mi podała. Trzeba gadką dziewczynę zainteresować, przyzwyczaić do siebie, nakręcić, a dopiero potem się zdjęciami wymieniać. Taki mam sposób. Te laski, które naciskają na szybką wymianę zdjęć zawsze mnie od razu
@karolek118: Mnie tam związki nie interesują, bo ja dziewczyn nienawidzę, nie umial bym emocjonalnie związać się dziewczyna absolutnie... To siedzi we mnie i nigdy chyba nie wyjdzie. Zresztą jestem też samotnikiem, a seks to można mieć u prostytutki, fajne są, ale to w dużym mieście bardziej
@Revizorek: No ja akurat czuję głęboką niechęć do dziewczyn które mają za sobą jakieś akcje typu FWB, ONS, obciąganie na pierwszych randkach, itp. A tego jest masa nawet wśród takich 16 czy 18-latek. Zwłaszcza takich, które lubią starszych. Ja szukam właśnie stałego związku, ale wymagania co do charakteru dziewczyny mam naprawdę duże (nie toleruję palaczek, tatuaży, kolczyków w dziwnych miejscach, długo by wymieniać) i zdecydowaną większość dziewczyn sam olewam ze względu
najpierw przez kilka(naście) dni popiszę a dopiero potem wymienimy się zdjęciami

@karolek118: nie szkoda Ci życia? xd laski są bezwgledne w kwestii wyglądu. Jak się nie spodobasz to choćbyś gadał z nią 2 lata i pisał dla niej poematy to i tak cię odpali jak się nie spodobasz. Strata czasu.
@De_Fault: oj to prawda, dziewczyny nawet większą wagę do wyglądu przywiązują niż chłopy xD ja znam taką jedną nauczycielkę to baba miała z 50 lat a jeszcze oceniała wygląd takiego ładnego ucznia w klasie mojej, żałosne xD ale też widziałem mnóstwo par gdzie dziewczna naprawdę atrakcyjna, a chlop taki sobie