Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill
Mój chad uzyskał ocenę 6/10, a tym samym muszę uznać, że oceny mojej urudy są równie bezwartościowe. Bardzo mi przykro, ponieważ chciałem się zorientować, na ile operacje plastyczne w moim przypadku mają sens, dlatego tak zależało mi na uczciwości tych ocen. Jak widać Incele i przegrywy w większości przypadków, nawet w tak drobnej sprawie okazały się typowymi mendami. Nie sądziłem, że wśród przegrywów i inceli jest taka nadreprezentacja zwykłego egocentryzmu, chamstwa, ale oczywiście pretensje to do całego świata. Pewnie część z was była całe życie ch...
  • 10
via Android
  • 0
@Marc-L Prawie połowa inceli i przegrywów zagłosowa na 1. W moim przypadku pewnie te oceny też były takie, bo już nie wierzę w ich uczciwość. Skoro nawet w tak drobnej sprawie Incele okazali się być mendami, to się nie dziwię, że siedzą w piwnicach i to ze swojej winy.
via Android
  • 1
@Marc-L Dałem na 18+ i sądziłem, że będzie uczciwie, dlatego wstawiłem chada, aby się przekonać na ile mogę wierzyć oceną swojej urody. Wychodzi, że nie mogę. Skoro przegrywy trollują w takiej kwestii, to są du.. nie wartymi współczucia i przyjaźni. Zbyt dużo było tych trollowych głosów, aby nie znalazły się tam przegrywy.
@gnomol Sądząc po twoim stylu wypowiedzi oraz kulturze osobistej jesteś inteligentnym człowiekiem, a więc sam wyciągnij wnioski. Niektórzy przegrywi to są ludzie naprawdę pokrzywdzeni przez los, a inni z kolei to zwykłe trolle i półmózgi.