Wpis z mikrobloga

@Joxek dobre lokalizacje to koszt 1000000 za 50 m2 i drożej xD w życiu nie chciałbym mieszkać na południu Gdańska czy np na letnicy. Jak nie jesteś lokalsem to poczytaj o smrodzie z szadolek, pyle węglowym z portu czy smrodzie z rafinerii. Dodaj do tego wieczne korki, wypadki, tłumy turystów o każdej porze roku i przemyśl to czy chcesz mieszkać w tym przehajpowanym mieście xD
@jazdaniebieski2023: Jaki smród panie, Stężycka to przecież Jasień, a nie żadne Szadółki. A na oglądanie mieszkania umówimy się przy północnym wietrze, tylko 10k za metr.
Blisko do obwodnicy, ale do wjazdu dojedziesz ze średnią prędkością 10 km/h. Za to możesz mieć nadzieję, że dzisiejsza stłuczka na obwodnicy nie będzie akurat na twojej trasie (bo gdzieś będzie na pewno).
Zawsze zostają autobusy, które przepełnione stoją w korkach i tramwaje, które mają tak
@highsky to co wyżej napisałem. Poza tym dużo zimniej niż w innych miejscach w Polsce. Wiecznie wiatr który przeszkadza. Weekendowe wyjścia do restauracji bez rezerwacji wcześniej niemal niemożliwe bo zapchane pod korek turystami. Duże odległości pomiędzy punktami które odwiedzałem, bez auta to dramat. Komunikacja która działa bardzo słabo, SKM to też raczej żart niż alternatywa dla auta. Stan dróg to również słaba wizytówka miasta. Gdziekolwiek nie jechałem to więcej dziur niż asfaltu.