Wpis z mikrobloga

Kto to ogląda [wiem dzieciaki]. Jak odpali się jeden film to po jakiś 10 sekundach nie można wyrobić z cringu. Jeszcze dzieciaki to dalej jara, przecież w tych ekipach widzę od 5 lat jak nie więcej ten sam content, dosłownie 5 lat temu to samo nagrywali. Ja chyba nawet za taką kasę jaką oni mają niedałbym rady czegoś takiego nagrywać. Była chyba ostatnio afera z odcinkiem nie wiem czy tu czy gdzie indziej, gdzie gość nasikał do pampersa za kasę( _)
#polskiyoutube #youtube #ekipa #friz #rakcontent #bekazpodludzi
Hanlan - Kto to ogląda [wiem dzieciaki]. Jak odpali się jeden film to po jakiś 10 sek...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-23 074239

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kontent dla uposiów


@Laspsrky: Nie przesadzaj, że kontent dla uposiów prosta głupia rozrywka też czasami jest potrzebna. Jak chcesz obejrzeć coś ciekawego to nie wiem włączasz sobie kanał Historie dla przykładu a nie Genzie.
Cztero0404 - >kontent dla uposiów

@Laspsrky: Nie przesadzaj, że kontent dla uposiów ...
  • Odpowiedz
@Hanlan: Bardzo śmieszne jest ogólnie to, że Friz mówi tam cały czas iż trzeba być fresh i tak dalej cały czas robiąc to samo od kilku lat tylko podmieniając ludzi. Przecież z takim budżetem i możliwościami przy tej ilości ludzi to tam powinno kręcić odcinki typu ile ważysz z tylu metrów do basenu skaczesz.
  • Odpowiedz
@Hanlan: primo to nie ten sam content, secundo musisz być w kręcony w pewny sposób myślenie innaczej Cię to odrzuci jeśli jesteś w kręcony jest to nawet ciekawe. Ostatnie scooby doo leciał dziesięciolecia na tym samym patencie ;)
  • Odpowiedz