Wpis z mikrobloga

Cześć, jestem posiadaczem iPhone od miesiąca, jeszcze się go uczę i mam problem z jedną rzeczą. Przy włączonym trybie cichym i kiedy ktoś do mnie dzwoni, telefon nie wibruje. Szukałem na szybko w internecie, ale nic nie mogłem znaleźć, jedynie poradniki do starszych wersji iOS. Więc, jak aktywować wibracje przy włączonym trybie cichym?
iOS 17.3.1 / iPhone 15 Pro
#ios #apple #iphone
  • 12
  • Odpowiedz
@Serendipity_: korzystałem 10 lat z Androida, zbrzydł mi. A w grudniu osiągnąłem apogeum #!$%@?. Btw. iOS posiada kilka appek, m.in. Blackmagic Camera, która przydaje mi się w pracy
@kabzior: Mam tak ustawione
@johny-kowalski: Mam ustawione na "Zawsze odtwarzaj". To chyba oznacza, że Haptyka ma działać w trybie cichym i niecichym jednocześnie. Bo jest jeszcze opcja "Nie odtwarzaj w trybie cichym" i właśnie tak się ten telefon obecnie zachowuje, mimo
  • Odpowiedz
@johny-kowalski: Dobra, dostałem właśnie telefon w trybie cichym. Okazuje się, że jestem debil, bo wibracje działają i zapewne cały czas działały, ale problem jest tego typu, że są delikatne i czuć je tylko, kiedy telefon trzymam w ręce.
Więc nachodzi kolejne pytanie — czy idzie ustawić siłę wibracji?
  • Odpowiedz
czy idzie ustawić siłę wibracji


@CzlowiekTornister: no wlasnie xD na androidzie takie rzeczy są oczywiste xDD
Dobra no też się przesiadłem ostatnio na iphona i #!$%@? mnie to że tyle rzeczy które były oczywiste na androidzie, tu ich nie mamy
  • Odpowiedz