Wpis z mikrobloga

Ehh, nigdy nie dają dla chuopa zginąć za Imperatora.

Chuop by tylko chciał zdobyć jakiś szaniec stosując jedyną godną Gwardzisty z Krieg taktyke zasypania wroga ciałami własnych żołnierzy.

To jest nasze credo. Jesteśmy gotowi, by w każdym momencie poświęcić wszystko dla zwycięstwa.

W życiu, wojna. W śmierci, pokój. W życiu, wstyd. W śmierci, pokuta.

Ehh,
Fan Astartes = Oski
Krieg Enjoyer = Chuop

#przegryw #warhammer40k
ZielonaOdnowa - Ehh, nigdy nie dają dla  chuopa zginąć za Imperatora.

Chuop by tylko...

źródło: NzNTEvWcPU71kvR4

Pobierz
  • 23
@Endriu_: w każdym razie ja mam taką teorie że Krieganczycy mają pewne podobne do orków kolektywne zdolności psioniczne i jak bardzo będą chcieli to każdego mogą dosięgnąć ich bagnet czy saperka, bez znaczenia jak bardzo mało prawdopodobne wydawałoby się to tym którzy wątpią w siłę ludzkości pod przywództwem Imperatora.
@Endriu_: walki w kosmosie nie są zadaniem Korpusów z Krieg, ale ciekawe jak te latające #!$%@? Tau radzą sobie z ostrzałem albo desantem kapsuł pełnych Astartes wysłanych z barki
wojennej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale jak wiadomo w kosmosie to tylko takie przepychanki, a koniec końców wojny wygrywa się bagnetem i saperką.
ZielonaOdnowa - @Endriu_: walki w kosmosie nie są zadaniem Korpusów z Krieg, ale ciek...

źródło: latest

Pobierz
@Zardzewialy_Szczur: czy serio tak uważam? Pamiętasz że rozmawiamy o universum fantasy prawda?
W każdym bądź razie teoria jest ciekawa a i na poszlaki to sugerujące można na każdym kroku natrafić w różnych oficjalnych wydawnictwach, biorąc pod uwage że Krieg wystawia rocznie więcej żołnierzy niż jakikolwiek inny świat o podobnych parametrach w 100 lat a Krieganczycy najczęściej nie pokazują twarzy to chyba mozna założyć że coś tam jest nie do końca zgodnie
@Zardzewialy_Szczur: "Łono Życia" w mojej teorii działa podobnie do tego co przedwieczni zaimplementowali Krorkom, Orkowie rozmnażają się przez zarodniki powstałe kiedy ork umiera, powstają z nich różne odmiany jak wiadomo, jednak przypuszcza się że zaimplementowano tam coś w rodzaju "ewolucji' i z tych najlepszych powstają wojownicy a z najlepszych z nich najsilniejsze zarodniki, tylko Przedwieczni "zapomnieli" a raczej nie uwazali za stosowne do tego wpleść przekazywania cech odpowiadających za inteligencje, stąd
@Zardzewialy_Szczur: przypadki #!$%@? saperką ze skutkiem pozytywnym zaawansowanego mecha bojowego Tau nie są wystarczająca poszlaką by taka teoria nabrała sensu?
Pomijając oczywiście wspomniane przeze mnie wcześniej możliwe wykorzystanie tworzenia zarodników z komórek pozostałych po bohaterach Krieg, przez Łono Życia, którym nadano imiona i dążeniu wszystkich Gwardzistów z Krieg do dostąpienia tego zaszczytu za wszelką cene?
Działałoby to mniej więcej tak, pakują do maszynki urwany kawałek "bohatera" i powstają z niego miliardy
@Zardzewialy_Szczur: ehh, Imperator postawił swoje jestestwo przeciw chaosowi zamiast stać się jednym z jego bóstw, czy chaos nie tworzy zwojów w osnowie odpowiadających czemuś w rodzaju tego co opisałem jako "bóstwa"?
Samo Imperium ma przecież świętych, czy nie są zwojami tworzącymi większy zwój Imperatora? Jak Argnor łaczacy się z Khormem? Czy trudno pojąć działanie spaczni nie wykluczające bycie częścią Imperatora a jednocześnie zwojem łaczacym powstałych z Twojego DNA Kreagan?
ale ciekawe jak te latające #!$%@? Tau radzą sobie z ostrzałem albo desantem kapsuł pełnych Astartes wysłanych z barki wojennej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ZielonaOdnowa: Najpierw musieliby wejść w zasięg tych swoich przedpotopowych pukawek jednocześnie będąc już od dawna ostrzeliwanymi z railgunów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i też w tamtej scenie to nie był mech, tylko żywy tau w pancerzu.

@Zardzewialy_Szczur:
Endriu - >ale ciekawe jak te latające #!$%@? Tau radzą sobie z ostrzałem albo desante...

źródło: Supremacy

Pobierz
@Endriu_: przecież po pierwszym kontakcie Tau byli zdziwieni koniec końców że zmierzyli się z czymś w rodzaju straży granicznej imperium a ich mocarstwo ledwo wytrzymało, szok pogłębiła analiza resztek dradnaughta który okazał się starszy od całej cywilizacji Tau.
Czyli Tau zostało zmuszone do głębokiej defensywy w obliczu konfrontacji ze szczątkowym potencjałem imperium, jak dobrze pamiętam to chyba jakaś inwazja tyranidow ich uratowała przed zadeptaniem butami astartes. Generalnie trzeba pamiętać że Tau