Wpis z mikrobloga

dobra pośmialiśmy się i w ogóle, ale mimo że większość rolników to stereotypowe "oderwane od pługa" naiwne chłopy nie potrafiące ogarnąć własnego środowiska i wyplewić z niego onuc czy poprawnie ocenić otaczającą ich polityczną rzeczywistość, to obowiązkiem poważnego państwa jest chronienie ich interesów w starciu z międzynarodowymi molochami z ukrainy, które aktualnie, korzystając z wojny, próbują zniszczyć polskie rolnictwo dla własnych korporacyjnych celów

#sejm #rolnictwo #ukraina
  • 42
@grimhzr A to zagraniczne firmy sprzedają do Polskich sklepów Ukraińskie produkty i podpisują jako Polskie? Bo na liście widać praktycznie same Januszexy.
@grimhzr: o, to jest bardzo mądry komentarz.
pozdrawiam. @gorzki99 gorzki ja ci nie kazałem spie*&*** ??? @wykopowynoob strajki były jeszcze za pisu, także z dupy argument. Przypomnij sobie jak minister zapewniał że zboże bedzie tylko drożeć, a nastepnie zapełnili wszystkie magazyny zbozem z ukrainy i zostawili rolnikow w dupie.
@szurszur a turcja należy do ue?
wezcie wy próbujecie chyba celowo trollować, bo nie da się być aż takim ignorantem

Pieski szczekają,
popieram strajki, blokować do skutku

@huntforfur: świetnie, popieram, tylko niech blokują miasta Ukraińcom, a nie swoim własnym rodakom. W jakim wszechświecie ktoś z polskim paszportem może popierać tę formę protestu?
@gorzki99: czasem wystarczy 10% nadwyżki żeby cena się #!$%@?ła i z 1000 zł za tonę spadło do 500 zł za tonę. Koszty cały czas rosną a cena zbóż jest taka sama jak w 2000 roku.

Zboża ukraińskie są szkodliwe dla zdrowia, UE wycofało masę środków ochrony roślin bo są kancerogenne, toksyczne itd. a dzisiaj je sprowadzamy i bez kontroli wpuszczamy na polski rynek żywności (miał być tylko tranzyt)
Zboża ukraińskie są szkodliwe dla zdrowia, UE wycofało masę środków ochrony roślin bo są kancerogenne, toksyczne itd. a dzisiaj je sprowadzamy i bez kontroli wpuszczamy na polski rynek żywności (miał być tylko tranzyt)

@hub_bub: KUtfa ile razy mam mowic to samo?

Jakby narracja bya: "to zboze nie spelnia norm UE wiec nie moe wjechac do UE" to bylbym pierwszym ktory by tego bronil.

Tymczasem narracja jest "ZALEWA NAS UKRAINSKIE ZBOZE". 10%
@grimhzr: No i co ze od pluga? O tobie tez jakaś pańcia z Warszawy może powiedzieć, ze jesteś prostak, a nie to co ona, bo ona czyta Tokarczuk xD co nie zmienia faktu, ze nie od tego czy ktoś jest oderwany od pluga powinnismy oceniać czy ma racje. Te chłopy maja straty spowodowane nieodpowiedzialna polityka
słychać kwik znaczy że kierunek jest dobry ()

@huntforfur: słychać kwik, ale twoich własnych współobywateli baranku, którym blokujecie miasta. Chociaż jak to cię tak satysfakcjonuje, to nie wiem czy jednak "twoich" współobywateli
@Wap30: może twoich kolegów, ja spotykam sie tylko z poparciem dla protestu co widać też po ankiecie na kanale sportowym, chyba przyznasz ze widzowie tego kanalu to raczej nie sa w wiekszosci rolnicy,
co, notabene zostałeś ZAORANY co trollu xddd
nic nie znaczycie, pogudzcie sie z tym

Swinie kwiczą, karawana jedzie dalej, BLOKUJEMY, NIE ODPUSZCZAMY, POLSKA GUROIM!!! ()